Koronavirüs |

AK Parti'li Akbaşoğlu'nun sağlık durumu nasıl?

TBMM'de koronavirüs salgınının son kurbanı AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çankırı Milletvekili Av. M. Emin Akbaşoğlu oldu. Kovid-19 testinin pozitif çıktığı duyurulan Akbaşoğlu, sosyal medya hesabından sağlık durumu ile ilgili açıklamada bulundu.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çankırı Milletvekili Av. M. Emin Akbaşoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, sağlık durumuna ilişkin, "Rutin yaptırdığımız korona testlerinden sonuncusunun bugün pozitif çıkması üzerine gerekli tıbbi süreç başlatıldı.Elhamdülillah genel sağlık durumum iyi.Bu vesile ile geçmiş olsun dileklerini ileten tüm dostlara samimi teşekkürlerimi iletir, özellikle dualarınızı istirham ederim." bilgisini verdi. 

 

Günün Videosu
Karaman’da koranavirüse yakalandıktan sonra aşı yaptırmadığı için hastalığı ağır geçiren Süleyman Can, hastane odasında çektirdiği görüntülü mesajla ’aşı’ olun çağrısında bulunduktan sonra hayatını kaybetti. Can, "Gerçekten çok zor bir hastalıkmış bu. Kimseye de inanmayın ve aldanmayın." ifadelerini kullanmıştı.