Gündem

AK Parti'den 'Yalan Üretim Merkezi' paylaşımı

AK Parti'nin resmi Twitter hesabından "Yarın saat 14.00’te" notuyla ve Pinokyo emojisiyle yapılan paylaşımın nedeni ortaya çıktı. AK Parti, saat 14.00'te 'Yalan Üretim Merkezi' başlıklı animasyon paylaştı. Animasyonda CHP'nin ortaya attığı çeşitli iddialara yer verildi.

AK Parti'nin resmi sosyal medya hesabından "Yarın saat 14.00'te" denilerek Pinokyo emojisi paylaşıldı.

4 Mayıs gece yarısı yapılan bu paylaşımla, AK Parti'nin saat 14.00'de ne açıklayacağı merak konusu oldu. Sosyal medya kullanıcıları arasında tahminler yapılmaya başlandı.

BEKLENEN VİDEO GELDİ: YALAN ÜRETİM MERKEZİ

Saat 14.00'te beklenen paylaşım yapıldı. AK Parti, 'Yalan Üretim Merkezi' başlıklı bir animasyon paylaştı.

 

 

"DEVAMINI MERAKLA BEKLİYORUZ"

AK Parti'nin, CHP'nin ortaya attığı iddiaları 'Yalan Üretim Merkezi' başlığıyla Twitter hesabı üzerinden paylaştığı animasyon kısa süre içinde binlerce yorum ve beğeni aldı. İşte "Devamını merakla bekliyoruz." denilerek çok sayıda retweet edilen videoya vatandaşlardan gelen yorumlar...

AK PARTİ ANİMASYON FİLMLERİ SIK SIK KULLANIYOR

AK Parti 2019 yılında da gerçekleşen seçimler için animasyon reklam filmi hazırlamıştı. Yeni oy kullanmaya başlayan 'Z kuşağıyla yakından ilgilenen AK Parti, yeni nesil animasyonlar yaparak vatandaşlara ulaşmayı son yıllarda sıkça tercih ediyor.

AK Parti Gençlik Kolları'nın resmi twitter hesabından paylaşılan 2019 seçimleri için hazırlanan animasyon video da sosyal medyada büyük ilgi çekmişti.

Sitene Ekle

Yorumlar