Ajda Pekkan'ın filtresiz fotoğrafı sosyal medyanın diline düştü! Görenler Emel Sayın zannetti

Genç görüntüsü ve fit haliyle yarı yaşındakilere çıkartan 76 yaşındaki sanatçı Ajda Pekkan'ın filtresiz görüntüsü sosyal medyaya bomba gibi düştü. Çeşme ve Alaçatı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü kapsamında düzenlenen etkinlikte konser veren Ajda Pekkan'ın, Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran tarafından paylaşılan fotoğrafı görenleri şaşkına çevirdi. Ajda Pekkan filtresiz haliyle birçok kişi tarafından Emel Sayın'a benzetildi.

Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Ajda Pekkan, Çeşme ve Alaçatı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümünde konser verdi. Kutlamalar için Amfi Tiyatrolara akın eden on binlerce Çeşmeli alanlara sığamadı. Belediye Başkanı Ekrem Oran, Süperstar Ajda Pekkan ile birlikte sahnede çekilen hatıra fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. Pekkan'ın konserde çekilen filtresiz fotoğrafı ise görenleri hayrete düşürdü.

ajda pekkan

FİLTRESİZ FOTOĞRAFINI GÖRENLER TANIYAMADI


Ajda Pekkan, Çeşme ve Alaçatı'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında sahneye çıktı. Süperstar'ın konserde çekilen ve belediye başkanı tarafından paylaşılan filtresiz fotoğrafını görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Normalde yaptığı paylaşımlarına filtre uygulayan 76 yaşındaki şarkıcının filtresiz hali sosyal medyada gündem oldu.EMEL SAYIN'A BENZETİLDİ

Ajda Pekkan'ın filtresiz halini görenler ünlü popçuyu tanımakta güçlük çekerken, pek çok kişi 'Fotoğraftaki Emel Sayın mı?' sorusunu ordu. Ajda Pekkan'ın filtresiz hali meslektaşı Emel Sayın'a benzetildi.

İşte Ajda Pekkan'ın filtresiz fotoğrafı...

ajda pekkan

 

 

Ajda Pekkan'ın filtresiz fotoğrafı sosyal medyanın diline düştü! Görenler Emel Sayın zannetti ile ilgili etiketler Çeşme Alaçatı Ajda Pekkan Konser Emel Sayın süperstar