Spor |

Ahmet Nur Çebi: Şampiyon olacağız

Ahmet Nur Çebi: "Sergen hocamız cezalı ama ruhu burada, aklı burada... Eksik yazmaz bize. Şampiyon olacağız inşallah arkadaşlar... Biz de herkes gibi istiyoruz. Hatalarla maçların kazanıldığı bir şampiyonluk olmasın. Bizler için de onlar için de..."

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Bu sezon 4 sarı kart gördüğü için Medipol Başakşehir'le oynanan kritik maçta takımının başında sahaya çıkamayan teknik direktör Sergen Yalçın, maç öncesi statta gerçekleştirilen kokoreççi zirvesinin ardından tribündeki yerini aldı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ise kokoreççi çıkışı basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Çebi, “Sergen hocamız cezalı ama ruhu burada, aklı burada... Eksik yazmaz bize. Şampiyon olacağız inşallah arkadaşlar... Biz de herkes gibi istiyoruz. Hatalarla maçların kazanıldığı bir şampiyonluk olmasın. Bizler için de onlar için de..." dedi.

Cüneyt Çakır’ın önemli bir hakem olduğunu söyleyen Çebi, “Hakemlerimizin hepsi önemli. Yeter ki maçlar ve sezon bittiğinde şampiyonluk kupasını kaldıranın aleyhinde kelimeler kullanılmasın. Olaylar hatırlatılmasın, şu maçta böyle olmuştu, bu maçta hakem size şöyle yaptı, bu maçta böyle yaptı olmasın. Herkes şampiyonluğunu güzel yaşasın, umarım da biz şampiyon olacağız” ifadelerini kullandı.