Popüler Haberler

Ahmet Kural ve Sıla evleniyor mu?

Ünlü oyuncu Ahmet Kural ile uzun süren bir ayrılığın ardından tekrar bir araya gelen güzel şarkıcı Sıla, önceki gün Etiler'de görüntülendi. Sıla, "Düğün ne zaman?" sorusuna gülümseyerek evliliğe sıcak baktığını belirtti. Yapılan haberlerin ardından ikilinin hayranları Ahmet Kural ve Sıla'nın evlenip evlenmeyeceğini merak etmeye başladı. Peki, Ahmet Kural ve Sıla evleniyor mu? Tüm detaylarıyla haberimizde...

Ahmet Kural ve Sıla aşkı yeniden başladı! Geçtiğimiz günlerde Etiler'de görüntülenen Sıla'nın ''Düğün ne zaman?'' sorusuna verdiği tepki kafalarda soru işareti oluşturdu. Genç ikilinin hayranları Ahmet Kural ve Sıla'nın evlenip evlenmeyeceğini araştırmaya başladılar. Peki, Ahmet Kural ve Sıla evleniyor mu? Tüm detaylarıyla haberimizde...

Ahmet Kural'la dokuz aylık ayrılığın ardından tekrar bir araya gelen Sıla Gençoğlu, önceki gün Etiler'deki bir solaryum merkezinden çıkarken görüntülendi.

"HER ŞEY YOLUNDA"

Milliyet'in haberine göre, arkadaş grubu eşliğinde mekandan ayrılan Sıla gençoğlu, oyuncu Ahmet Kural'la barıştığı yönündeki haberlerini doğruladı. Güzel şarkıcı, "Evet, her şey yolunda" dedi.

EVLİLİK SORUSU GÜLÜMSETTİ

Sıla, "Düğün ne zaman?" sorusuna ise tebessüm etmekle yetindi. Çiftin barıştığı geçtiğimiz günlerde bu fotoğrafla ortaya çıkmıştı.

SILA KİMDİR?

1980 yılında Denizli dünyaya gelen Sıla Gençoğlu aslen Denizlilidir. 36 yaşında olan Sıla Gençoğlu Türk şarkıcı, söz yazarı ve besteci. İlkokulu yıllarını Denizli'de geçiren Sıla lise eğitimini ananesinin yanında İzmir'de almıştır. Sahne çalışmalarına ilk olarak İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi'nde başladı ve Türk Halk Müziği ile Türk Sanat Müziği korolarında korist ve solist olarak görev aldı. İzmir Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından Sabahat Tekebaş ile şan ve ses eğitimi uzerine çalışmıştır.

Sıla’nın zaman içinde yaptığı besteler ve yazdığı şarkı sözleri Ferhat Göçer, Kenan Doğulu, Emel Müftüoğlu gibi değerli sanatçıların albümlerinde yer alırken, ilk solo albümü olan “SILA” nın oluşumuna zemin hazırladı. Geniş kitleler onun sesiyle ilk kez Sezen Aksu ile yaptıkları ve “Sıla” dizisinin şarkısı olan ortak besteleri “Sıla / Töre” sayesinde tanışmıştır. Sıla’nın hemen ardından ‘Yaban Gülü’ dizisinin jenerik müziğini yapmıştır.

Ünlü oyuncu ve komedyen Ahmet Kural, 10 Kasım 1982 tarihinde, emniyet müdürü babasının görev yeri olan Kütahya’da dünyaya geldi.

Konservatuvarda okuyan ablasının etkisiyle oyuncu olmaya karar veren Kural, lise yıllarında tiyatro çalışmalarına katıldı, Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü bitirdi ve Bilkent Üniversitesinde master yaptı Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı.

Eğitimine devam ettiği sırada Levent Kırca-Oya Başar Tiyatrosu kadrosuna dahil oldu. Tiyatro çalışmaları sürerken Fikrimin İnce Gülü adlı dizi ve TRT'de yayınlanan Evimin Erkeği adlı dizilerde aldığı rollerle televizyonda görünmeye başladı. Ardından Gazi adlı dizide başrol oynamaya başladı ancak rating'lerin düşük olması nedeniyle dizi 19. bölümden sonra yayından kaldırıldı. Aynı yıl içinde Güneşin Oğlu adlı sinema filminde Haluk Bilginer, Köksal Engür, Hümeyra ve Özgü Namal ile birlikte rol aldı. Ardından Ramazan Güzeldir adlı dizinin bir bölümünde oynadı.

AHMET KURAL KİMDİR?

2010 yılında Selçuk Aydemir'in yönettiği Çalgı Çengi adlı sinema filminde Murat Cemcir ile başrolde oynadı. 28 Haziran 2012 tarihinde Star TV'de yayınlanmaya başlayan İşler Güçler adlı dizinin başrollerini Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ile paylaşmıştır. Daha sonra Düğün Dernek adlı sinema filminde de Murat Cemcir'le başrolleri paylaştı. 2014 yılının Ekim ve Kasım aylarında vizyona giren Oflu Hoca'nın Şifresi isimli filmde bir Bakanı canlandırmış, Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu adlı filmde de karga karakterinin seslendirmesini yapmıştır.

İlk bölümü 13 Şubat 2014 tarihinde yayınlanan “Kardeş Payı” dizisinin başrolünü Murat Cemcir ve Seda Bakan ile paylaştı. 4 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren ve 2015 yılının en çok izlenen filmi olan “Düğün Dernek 2: Sünnet” filminin başrollerini yine Murat Cemcir le paylaşmaktadır.

Ünlü çiftin barışmasını Venüs Retrosu'na göre yorumlayan SuperHaber yazarı Mine Ayman, Sıla ve Ahmet Kural'ın sorunlarını yakın dönemde çözmezse kasım ayı sonu ya da aralık ayı başında yeniden ayrılabileceğini söyledi. 

Ayman, çift ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Venüs Retrosu var ve bu dönemde eski sevgililer geri dönebilir. daha başka isimler de geri dönebilir.

GERİYE DÖNMEYE ÇALIŞAN AHMET KURAL

Sıla ikizler burcu Ahmet Kural ise akrep burcu. Kural'ın burcunun akrep olması geri dönmeye çalışanın Ahmet olduğunu gösteriyor. çünkü Venüs Retrosu akrep burcunda olduğu için eski sevgiliye özlem duyuluyor.

Ben çok güvenilir bir dönemde barıştıklarını düşünmüyorum. Kalıcı bir barışma olduğunu düşünmüyorum. Venüs Retrosu bittiğinde ilişkideki eski sorunlar yeniden gündeme gelebilir. Sorunlarını bu dönemde çözemezlerse kasım sonu ya da aralık gibi ilişkilerinin tekrar bitebileceğini düşünüyorum."