Gündem |

Adnan Oktar'ın kediciği onlar için 'şeytani oluşum' demişti!

Bu sabaha karşı düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Adnan Oktar'ın yanından kaçan kedicik Ceylan Özgül, geçtiğimiz aylarda o oluşumun detaylarını anlatmıştı.

Adnan Oktar ve 235 müridinin gözaltına alındığı operasyon sabaha karşı gerçekleştirildi. Operasyondan aylar önce Oktar'ın yanından ayağında terlik ve pijamaları ile firar eden Ceylan Özgül o oluşumu 'şeytani' olarak nitelendirerek anlatmıştı. 

İşte Ceylan Özgül'ün açıklamaları;

"Burdan anne ve babalara sesleniyorum çocuklarınızı bağrınıza basın, yanınızdan, dizinizden ayırmayın, ne derse desinler siz onların çok yakınında, göz mesafesinde durun.

"ŞEYTANİ BİR OLUŞUM MEVCUT"

Dışarıda, sizler gibi temiz insanların hayal bile edemeyeceği, içinde her türlü maddi, manevi ve bedeni işkencelerin yaşandığı şeytani oluşumlar mevcut.

Çocuklarınızın bu yapıların tuzağına düşmesi kolaylıkla mümkün ancak şantajlar, tehditler ve algı operasyonları nedeni ile çıkmaları çok uzun ve zorlu yıllara mal olabilir. Allah nasip etti ve ülkemize yararlı işler yaparak hayatımı geçiriyorum. Yıllarca ipotek altına alınarak engellenen pek çok şeyi yapmanın heyecanı ve enerjisi içindeyim.

"ANNEMİN CENAZESİNE BİLE GİDEMEDİM"

Annemin cenazesine gidememiştim. Allah babamdan razı olsun beni bağrına bastı. Bundan sonraki ömrüm O'nun sağlığı ve mutluluğunu kollayarak geçecek. Herkese ailesinin kıymetini bilmesini ısrarla tekrarlıyorum. Cumhurbaşkanımız son konuşmalarından birinde 'aklınızı kimseye kiraya vermeyin' diye gençlerimizi uyardı, ne yazık ki ben uzun süre bu yanlışa düşenlerden ve aldananlardanım.

"BİR KABUSTU BİTTİ"

Güzel yorumlarla bana destek olan herkese teşekkür ederim. Kabustu, bitti gitti. Kabusu gören tüm kardeşlerimin uyanması ve sevdiklerine kavuşabilmesi için dua ediyorum."