Gündem

Adnan Oktar'ın "Kediciği" Ayça Pars itirafçı oldu / ÖZEL HABER

Adnan Oktar örgütünde çözülme başladı.... Adnan Oktar ve müridlerine yönelik düzenlenen operasyonda tutuklanan Ayça Pars tahliye edildi. Ayça Pars'ın itirafçı olduğu öğrenildi.

Adnan Oktar’ın kediciklerinden Ayça Pars dün gece tahliye oldu. Ayça Pars’ın etkin pişmanlık yasasından yararlanarak 120 sayfalık yeni ifade verdiği öğrenildi. Ayça Pars’ın örgütü sarsacak itiraflarda bulunduğu belirtiliyor.

Dün gece saat 22:00 de Kocaeli Kandıra Cezaevi’nden, başsavcılığın talimatı ile serbest bırakılan örgütün üst düzey töneticisi Ayça Pars " Etkin Pişmanlık Yasası" kapsamında 8 gün boyunca İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde ifade verdiği, daha sonra cezaevinden tahliye olduğun öğrenildi.

Ayça Pars örgütün A9 TV, örgüte ait bütün site ve internet çalışmaları, örgütün lobi faaliyetlerinden sorumlu kişi olduğu öğrenildi. 120 sayfa ifade veren Ayça Pars’ın örgütü sarsıcı itiraflarda bulunduğu belirtiliyor. Örgüt üyesi 3 üst düzey yöneticinin daha "Etkin Pişmanlık Yasası’ndan" faydalanmak üzere savcılığa başvurduğu öğrenildi.

 

Günün Videosu
Muğla'da bir haftadır devam eden orman yangınlarını söndürme çalışmaları vatandaşların da desteğiyle hız kesmeden devam ediyor. Ekipler ve gönüllü vatandaşlar canla başla gece-gündüz demeden alevlere müdahale ediyor. Yangın gece saatlerinde İHA ekibi tarafından havadan drone ile görüntülenirken, gecenin karanlığını alevler aydınlattı. İşte o anlar...