Gündem

Adnan Oktar grubunun hedefinde Ayça Pars var...

Adnan Oktar grubuna yapıla operasyonla ilgili her gün yeni detaylar ortaya çıkarken, grubun kontrolündeki sosyalmmedya hesapları ise manipülasyon yapmaya devam ediyor.

Adnan Hoca sempatizanlarının hedefindeki yeni isim ise eski kedicik, itirafçı Ayça Pars. İtirafçı olmasının ardından verdiği ifade ile Adnan Oktar grubunun tüm kirli çamaşırlarını ortaya döken Pars şimşekleri üzerine çekti.

Grubun kontrolündeki sahte hesaplar devreye girerek Twitter'da AyçaParsYalanSöylüyor başlığını açtı. Sahte hesaplar üzerinden yapılan çok sayıda paylaşımla başlık kısa sürede en çok konuşulanlar listesinin zirvesine yerleşti.

Günün Videosu
Sosyal medyada, TRT Haber muhabiri Bülent Güler’in Marmaris'te yangınlarla ilgili yaptığı canlı yayının bir kısmı kesilerek "yanan alanları yanmıyormuş gibi" anlattığı öne sürüldü. Ancak TRT Haber, muhabirin yayınının tamamını yayınlayarak yapılan algı operasyonunu çürüttü. Yayında muhabir Güler'in "yüksek kesimlerde alevler hala etkisini sürdürüyor" dediği ve hatta yangınların devam ettiği bilgisinin yayın esnasında altyazı şeklinde ekrana yansıtıldığı görüldü.