Adı Hadise'nin eşi Mehmet Dinçerler'le aşk dedikodularına karışan Zehra Çilingiroğlu fena patladı

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu, Hadise'nin boşanma aşamasındaki eşi Mehmet Dinçerler'le Marmaris'te görüntülenmişti. Beyaz TV'nin servis ettiği görüntüler sonrası Mehmet Dinçerler ile Zehra Çilingiroğlu arasında aşk dedikoduları ortaya atıldı. Zehra Çilingiroğlu avukatı aracılığıyla bir açıklama yayınladı ve iddiaları yalanladı.

Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu, Hadise ile boşanma aşamasında olan Mehmet Dinçerler'le görüntülenmişti. 24 yaşındaki Zehra Çilingiroğlu'nun kendisinden 9 yaş büyük olan Mehmet Dinçerler'le görüntülenmesi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İkilinin birlikte görüntülenmesiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

ZEHRA ÇİLİNGİROĞLU İDDİALARI YALANLADI

Hadise'den henüz boşanmayan Mahmet Dinçerler ile adı aşk dedikodularına karışan Zehra Çilingiroğlu avukatları aracılığıyla açıklama yaptı. Yapılan açıklamada "Beyaz Magazin sunucuları tarafından Türk aile hayatı ahlakına yakışmayan iftiraları içeren ve bir genç kızın geleceğini etkileyecek şekilde, gerçekle bağdaşmayan iddialara konu olan bu haberi şiddetle kınıyoruz" denildi. Avukat Arca Açıkel tarafından yapılan açıklamaya Hülya Avşar kendi sosyal medya hesabında da yer verdi.

Adı Hadise'nin eşi Mehmet Dinçerler'le aşk dedikodularına karışan Zehra Çilingiroğlu fena patladı

 İşte Zehra Çilingiroğlu'nun avukatı tarafından yapılan o açıklama:

''Beyaz Tv’de yayınlanan Beyaz Magazin programının sunucuları tarafından müvekkilimiz Zehra Çilingiroğlu hakkında “MEHMET DİNÇERLER, HÜLYA AVŞAR’IN KIZI ZEHRA ÇİLİNGİROĞLU İLE GÖRÜNTÜLENDİ” başlığı altında tamamen kurmaca bir haber kamuoyuna aktarılmıştır.

Müvekkilimiz Zehra Çilingiroğlu’nun son dönemde evliliği ile gündemde olan Mehmet Dinçerler ile birlikte olduğuna dair çıkan haber hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır.

Beyaz Magazin sunucuları tarafından Türk aile hayatı ahlakına yakışmayan iftiraları içeren ve bir genç kızın geleceğini etkileyecek şekilde, gerçekle bağdaşmayan iddialara konu olan bu haberi şiddetle kınıyor ve kabul etmiyoruz. Söz konusu haberde yer alan iddiaların tamamı mesnetsizdir.

Haberde iddia edilenin aksine müvekkilimiz Zehra Çilingiroğlu erkek arkadaşının da bulunduğu bir ortamda arkadaş grubuyla eğlenmişlerdir. Tamamen çarpıtılan görüntülerle, magazin haberi yaratma dürtüsüyle kurgulanmış olunan bu haber, müvekkillerimiz Zehra Çilingiroğlu ve Hülya Avşar’ın itibarını zedelemeye yöneliktir.

Zehra Çilingiroğlu hakkında gerçeği yansıtmayan bu tür haber ile kişilik haklarına saldırılması, özel hayatına ilişkin görüntülerinin izinsiz bir şekilde paylaşılması ve şahsi itibarını zedeleyici ifadelere yer verilmesi ile konu haberin sorumluları hakkında hukuki ve cezai şikayetlerde bulunmamızın yolu açılmıştır.

Ülkemizde yaşayan her vatandaşın hakkı olduğu üzere; müvekkilimiz Zehra Çilingiroğlu’nun da özel hayatına ilişkin görüntülerinin rızası olmadan alınması suç olduğu gibi bu görüntüleri ifşa etmenin de ayrıca suç teşkil ettiğini belirtmek isteriz.

Gerçek dışı bu haberi tekzip eder, konu hakkında tüm hukuki ve cezai başvuru haklarımızı kullanacağımızı kamuoyuna saygı ile duyururuz. 28.09.2022

Kamuoyuna Saygılarımızla,

Av. Arca Açıkel''

 mehmet dinçerler - zehra çilingiroğlu

 

Adı Hadise'nin eşi Mehmet Dinçerler'le aşk dedikodularına karışan Zehra Çilingiroğlu fena patladı ile ilgili etiketler Zehra Çilingiroğlu Hülya Avşar mehmet dinçerler