Yaşam |

Adana'da iki kadın arasında bıçaklı kavga! Yaralı kadın, kanlar içinde komşusuna sığındı...

Adana’da iki kadın, bilinmeyen bir nedenle kavga etti. Büşra K. Naime E.’yi önce dövdü ardından ise bıçaklayarak kaçtı. Ağır yaralanan Naime E. hastaneye kaldırılırken Büşra K. ise suç aletiyle yakalandı.

Korkunç olay, Adana'nın Seyhan ilçesine bağlı Sümer Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Fas uyruklu Naime E. ile Büşra K. arasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Büşra K., Naime E.’yi önce dövmeye başladı. Ardından yanında bulundurduğu bıçak ile Naime E.’yi elinden bıçakladı.

YARALI KADIN VATANDAŞLARDAN YARDIM İSTEDİ

Kanlar içerisinde kavganın gerçekleştiği yerden kaçan Naime E., çevreden geçen vatandaşlar yardım istedi. Vatandaşlar ise devriye gezen bekçilere durumu bildirdi. Bekçiler telsizden anons geçerek polisten destek istedi.

KANLAR İÇERİSİNDE KALAN KADIN EVİNE SIĞINDI

Naime E., vatandaşlardan yardım istedikten sonra bölgeye yakın olan evine giderek sığındı. Polis ve sağlık ekipleri yaralı kadının bulunduğu evine geldi. Naime E., sağlık ekiplerince Seyhan Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kadının durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Olayı gerçekleştiren Büşra K. ise Seyhan Devriye Ekiplerince suç aletiyle birlikte yakalanarak gözaltına alındı.