Magazin |

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl Survivor kadrosunda

Survivor All Star 2022 yarışmasının başlamasına bir gün kala Şeyma Subaşı'nın Dominik'ten yaptığı paylaşım sosyal medyaya bomba gibi düştü. Survivor'un sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı’nın kızı Melisa'nın annesi ve eski eşi Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl’ın Dominik’ten yaptığı paylaşım kendisinin Survivor ekibinde olacağı iddialarını daha da güçlendirdi.

tv8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı ile eski eşi Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl’la arasında su sızmıyor. Ilıcalı’nın tatillerinde ve yurt dışı gezileri esnasında sık sık yanında görüntülenen Açıl ile ilgili ortaya çıkan bir iddia Survivor hayranlarını heyecanlandırdı.

15 Ocak Cumartesi akşamı tv8 ekranlarında ilk bölümüyle yayınlanacak olan Survivor All Star 2022 yarışması öncesinde Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl’ın Dominik paylaşımı kafaları karıştırdı. Açıl’ın bu paylaşımı Survivor 2022 ekibinde yer alacağının sinyalleri olarak gösterildi.

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl Survivor kadrosunda

Survivor yarışmasının nabzını tutacak olan Survivor Panorama ve Ekstra kadrolarına, Survivor 2021 kadrosunda yer alan Hanzade Ofluoğlu’nun yer alacağı kesinleşirken yorumcu olarak da Kübra Açıl’ın ilerleyen haftalarda dahil edilmesi bekleniyor. Acun Ilıcalı henüz bu konuda kesin bir açıklama yapmazken Kübra Açıl’ın Dominik paylaşımlarına hayranları ve takipçileri büyük bir ilgi gösteriyor.