Acun Ilıcalı'dan Şeyma Subaşı'ya izin çıkmadı!

Geçtiğimiz yılın kasım ayında Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı'nın anlaşma gereği boşalttığı Miami'deki evinde kalmak istediği ancak Ilıcalı'dan izin çıkmadığı iddia edildi.

Eylül 2017'de Fransa'da nikah masasına oturan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, Kasım 2018'de sürpriz bir şekilde anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı. İkilinin ayrılığı gündeme bomba gibi düşmüş, boşanmanın detayları günlerce konuşulmuştu.

İddialara göre ikilinin anlaşmasının detaylarından biri de Şeyma Subaşı'nın Miami'deki evi kullanmayacağıydı.

MİAMİ'DEKİ EVİ BOŞALTMIŞTI!

Daha sonra Şeyma Subaşı gönlünü İtalyan Guido Senia'ya kaptırdı. Parti organizatörü olan sevgilisini görmek için sık sık yurt dışına gidip gelen Subaşı verdiği bir röportajda, "'İtalyan sevgili yaptım!' demek istemiyorum açıkçası. 2-3 ay önce tanıştığım bir arkadaşımdı zaten. Birkaç kere aynı ortamlarda bulunmuştuk. Boşandıktan sonra bir tık daha yakınlaştık" açıklamasında bulunmuştu.

Acun Ilıcalı'dan Şeyma Subaşı'ya izin çıkmadı!

ACUN, MELİSA'NIN VELAYETİNİ ALMIŞTI

Bu aşkın gün yüzüne çıkmasından bir kaç ay sonra Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ortak bir kararla kızları Melisa Ilıcalı'nın velayetinin babası Acun Ilıcalı'ya verilmesi için girişimde bulundu. İkili kızlarının velayeti için mahkemeye başvurdu. Mahkeme, Melisa'nın velayetini Acun Ilıcalı'ya verdi.

Acun Ilıcalı'dan Şeyma Subaşı'ya izin çıkmadı! - Resim : 2

ILICALI İZİN VERMEDİ

Şimdi ise bambaşka bir iddia gündeme geldi. Şu anda Miami'de olan Şeyma Subaşı'nın Palm Island'da bulunan Acun Ilıcalı'nın evine gitmek istediği ama Ilıcalı'nın Subaşı'nı eve sokmadığı konuşuluyor. Bunun üzerine Şeyma Subaşı hamile kız arkadaş Martha'da kalmaya başladı. 

 

Acun Ilıcalı'dan Şeyma Subaşı'ya izin çıkmadı! ile ilgili etiketler Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı Guido Senia