Magazin |

Acun Ilıcalı OPPO'nun reklam yüzü oldu!

OPPO, Reno3 Serisi'nin reklam çekimleri için ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile iş birliği yaptı. Kızlarıyla birlikte kamera karşısına geçen Ilıcalı'nın reklam filmi yayına girmeye hazırlanıyor.

OPPO, Reno3 Serisi'nin reklam çekimleri için Acun Ilıcalı ile iş birliği yaptı.

KIZLARIYLA BİRLİKTE KAMERA KARŞISINA GEÇTİ

'Hayatım Benim Koleksiyonum' başlığını taşıyan reklam kampanyasında, Acun Ilıcalı kızlarıyla birlikte kamera karşına geçerek kendi koleksiyonunu anlatıyor.

''HAYATIM BENİM KOLEKSİYONUM"

Yeni nesil akıllı telefon modelleriyle Türkiye pazarında büyümeye devam eden OPPO, Reno3 Serisi'nin reklam çekimlerini tamamladı. Acun Ilıcalı, kızlarıyla birlikte ekran karşısına geçtiği reklam kampanyasında 'Hayatım Benim Koleksiyonum' diyerek; kendi hayatından koleksiyon değeri taşıyan anları paylaşırken; yeni OPPO Reno3 Serisi'nin üstün fotoğraf ve video özelliklerinin de altını çiziyor.

Reno3 Serisi, şafak vaktindeki ilk güneş ışığından sessiz ve yıldızlı bir geceye kadar gerçek hayattaki güzellikleri kaydetmek konusunda farklı bir deneyim yaşatıyor. Seride yer alan her iki model, devrim niteliğindeki yakınlaştırma performansı ile mobil fotoğrafçılıkta çıtayı yükseltiyor. Tüm bu özellikler, koleksiyon değerinde fotoğraflar çekilmesi için tüm sınırları ortadan kaldırıyor.