Spor

Abdullah Avcı: Umarım o boş çerçeveyi bu sene doldururuz

Trabzon İl Jandarma Komutanı Albay Adem Şen'in dün Abdullah Avcı’yı ziyaret sırasında çekilen bir fotoğraf Trabzonspor taraftarlarını heyecanlandırmıştı. Avcı, Karagümrük galibiyetini ardından boş çerçeveyle ilgili "O odada Trabzonspor’un tarihi de var. Ahmet Suat Özyazıcı, Özkan Sümer, Şenol Güneş’in fotoğrafları var. Şampiyonluk yaşayan kadrolar var. Umarım o boş çerçeveyi bu sene doldururuz" dedi.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Süper Lig'in 14. haftasında Karagümrük deplasmanında 0-2 mağlup eden Trabzonspor'da  galibiyet serisini 7 maça çıktı. Şampiyonluk hesapları yapan Bordo-Mavililer, Abdülkadir Ömür'ün kariyer rekoru kırdığı maçta hedefine bir adım daha yaklaştı.

Sezon başında 14. haftada iyi durumda olacaklarının planını yaptığını söyleyen Abdullah Avcı, “14. haftada iyi olacağımızın planını yapmıştım. Geçen sene hem devre arasında hem lig sonunda çalıştık ve transferleri erkenden yaptık. Ama 14. haftada bu kadar puanı kimse beklemiyordu. Ama benim için önemli olan bu değil. Şimdiden Adana Demirspor maçına hazırlanacağız. Artık çözümler ne, karşılamalar ne? Adana Demirspor şu anda benim için ne öncesidir ne de sonrasıdır” dedi.

Kulüpteki odasından paylaştığı fotoğrafta boş olan çerçevenin hikayesini de anlatan Avcı, “Oyuncuyla konuşurken belki de bir mesaj verme durumuydu bu fotoğraf. Trabzon her zaman yarışmış, zaman zaman kırılmalar küsmeler olmuş, hissiyatları büyük olan şehir. Bu camiada büyük işler yapacağımızı düşünüyorum. O odada Trabzonspor’un tarihi de var. Ahmet Suat Özyazıcı, Özkan Sümer, Şenol Güneş’in fotoğrafları var. Şampiyonluk yaşayan kadrolar var. Umarım o boş çerçeveyi bu sene doldururuz” diye konuştu.