ABD'li turist Şişli'de dehşet yaşattı! Otel çalışanını sokak ortasında tekme tokat dövdü...

Şişli'de bir otelde Amerikalı turist dehşet yaşattı. Otelde konaklayan Edward W. isimli turist, önce resepsiyonun bilgisayarını kırmakla başlayıp ardından bir otel çalışanını sokak ortasında darbetti. İhbar sonrası olay yerine gelen polislere de zorluk çıkaran Amerikalı turist, işlemlerin ardından serbest bırakıldı. Olay sonrası konuşan mahalle sakini "Başta ayırmaya çalıştım. Adam 2 metre boylarında zapt edilmiyordu, Amerikan askeriymiş galiba." dedi.

İstanbul Nişantaşı'nda bir otelde geçtiğimiz cumartesi günü sabah saatlerinde dehşete düşüren bir olay yaşandı. 

RESEPSİYONUN BİLGİSAYARINI YERE ATIP KIRDI

İddiaya göre uzun süredir otelde kalan Amerikalı turist Edward W. odasından inerek resepsiyonun bilgisayarını yere atıp kırdı. Bunun üzerine otel çalışanı Şenol K. ile Amerikalı turist tartışmaya başladı. Tartışma daha sonra yumruklu kavgaya dönüştü. Turist bir süre otel içerisinde Şenol K.'yı darbetti.

 

SOKAK ORTASINDA OTEL ÇALIŞANINI DARBETTİ

Çalışan kendini dışarıya atarak kaçmaya çalıştı. Saldırgan, çalışanı sokakta da yakalayarak darbetmeye devam etti. Çevredeki iş yeri çalışanlarından Emre B. kavgayı ayırmak için müdahale etse de başarılı olamadı. Turistin, otel çalışanını sokakta yerde sürüklemesi ve bir kişinin kavgayı ayırmaya çalışması ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

 SERBEST BIRAKILDI

İhbar üzerine olay yerine gelen ekiplere de direnen Edward W., güçlükle polis aracına bindirilerek emniyete götürüldü. Edward W. buradaki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı. Zaman zaman sokakta bulunan esnafla da sorun yaşadığı belirtilen Amerikalı turistin otelden ayrıldığı, darbedilen otel çalışanı Şenol K.'nın da izne çıkartıldığı öğrenildi.

ABD'li turist Şişli'de dehşet yaşattı! Otel çalışanını sokak ortasında tekme tokat dövdü... - Resim : 2

 "ADAM AMERİKAN ASKERİYMİŞ GALİBA"

Kavgaya müdahale eden Emre B., Edward W.'nin uyuşturucu krizine girmiş olabileceğini iddia ederek "Şenol ağabey bir günlük buraya yardıma gelmişti. O gecenin sabahında, onunla tartışırken gördüm. Ben de tartışmayı ayırmak istedim. Şenol ağabeyin İngilizcesi yoktu, benim vardı. Adamı biraz sakinleştirdim daha sonra kendi dükkanıma geldim. Sonra bağrışmalar başladı. Bir baktım Şenol ağabeyi darbetmeye başlamış. Elinde bir laptop var. Onu kırıp parçalarken kendini kesmeye başladı. Olay dışarıya taşındı, Şenol ağabeyi yerde sürüklenirken, 'Emre yardım et' diye bağırdı. Vicdanen rahatsız oldum. Başta ayırmaya çalıştım. Adam 2 metre boylarında zapt edilmiyordu, Amerikan askeriymiş galiba. Ben de ayırırken 3 parmağımı kırmaya çalıştı. O acıyı aldıktan sonra ben de darbetmeye başladım. Ayırma amaçlı gittim ama kendini savunamayacak yaşlı adamı darbettiğini görünce dayanamadım. Ben de onu darbetmeye başladım. Uyuşturucu krizine girmişti kendisi. Devamlı titriyordu. Ruh sağlığı sanırım yerinde değil. Bir şeyler söylüyorum anlamıyor" diye konuştu.

ABD'li turist Şişli'de dehşet yaşattı! Otel çalışanını sokak ortasında tekme tokat dövdü... - Resim : 3

 

ABD'li turist Şişli'de dehşet yaşattı! Otel çalışanını sokak ortasında tekme tokat dövdü... ile ilgili etiketler ABD Turist otel bilgisayar çalışan

Sitene Ekle