Gündem

ABD ziyaretinde hangi sonuçlar alındı?

Metehan Demir, Merve Şebnem Oruç ve Ceyhun Bozkurt, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Washington çıkarmasını SuperHaber okurları için değerlendirdi

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump'ın daveti üzerine gittiği Washington'dan önemli temaslarda bulundu.

Erdoğan, ABD Başkanı ile baş başa ve heyetler arası görüşmelerin ardından Oval Ofis'te bazı senatörlerle bir araya geldi.

Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, çok verimli toplantılar gerçekleştirdiklerini belirterek, görüşmelerde Türkiye'nin stratejik ortağı ABD ile ikili ilişkileri de en güzel şekilde ele alma fırsatı bulduklarına değinerek, "100 milyar dolarlık bir hedefe kilitlenmiş durumdayız." dedi.

Görüşmede alınan sonuçları ve yapılan açıklamaları Metehan Demir, Merve Şebnem Oruç ve Ceyhun Bozkurt SuperHaber okurları için yorumladı...

METEHAN DEMİR YAZDI...

MERVE ŞEBNEM ORUÇ YAZDI...

CEYHUN BOZKURT YAZDI...

 

 

 

Yorumlar
Günün Videosu
Marmara'yı kaplayan deniz salyalarının temizlenmesi için 8 Haziran'da seferberlik başlatıldı. Çalışmaların ilk başladığı yer olan Caddebostan Plajı'nda salyaların tamamen temizlenmediği görüldü. Ancak vatandaşlar buna aldırmadan yüzmeye devam etti.