Popüler Haberler |

8 Mart Dünya Kadınlar Günü resimli mesajlar!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü resimli mesajlar! Kadınların gününü kutlamak için anlamlı mesajlar aranan konular arasında bulunuyor.8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde çeşitli etkinlikler yapılıyor. İşte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü resimli mesajları...

8 Mart Dünya Kadınlar Günü resimli mesajlar! İlk defa 1921 yılında Türkiye'de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlandı. Amerika Birleşik Devletler'inde kutlanmaya başlayan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kısa bir sürede dünyada kutlanmaya başlandı.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

Can dostum biricik arkadaşım 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun

Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.


Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü'nü kutluyorum.

Hayatımızın her bir anına dokunan, anlamlandıran kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü içtenlikle kutluyorum.

Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Hakkı ödenemeyecek olan kadınların 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.