Popüler Haberler

7 Nisan dolar ne kadar? Dolar kuru güncel fiyat

7 Nisan dolar ne kadar? Dolar kuru güncel fiyat Haftanın ikinci gününde piyasalar koronavirüs salgınını etkisinde görünüyor. Dünya genelinde ekonomide yaşanan değişimler devam ederken belirsizlik varlık fiyatlaı etkisinde olduğu görülüyor. Peki dolar ne kadar, dolar 7 nisan günü ne kadar? Detaylar haberimizde...

7 Nisan dolar ne kadar? Dolar kuru güncel fiyat Koronavirüsü salgını etkisindeki piyasalarda durgunluk yaşanırken doların nabzı düşmüyor. Küresel piyasaların merkez bankaları ve ekonomi yönetimlerinin aldığı önlemlere rağmen salgının etkisinin düşmediği görülüyor. Peki dolar ne kadar,dolar kuru bugün ne kadar? İşte yanıtı...


BUGÜN DOLAR NE KADAR?


7 Nisan itibari ile dolar kuru 6,7705 TL’den işlem görüyor. Dolar kurundaki anlık hareketleri, dalgalanmaları, günlük değişimi, en yüksek ve en düşük değerleri Mynet Finans’ın ABD Doları sayfasından erişebilirsiniz.

Küresel piyasalar merkez bankalarının ve ekonomi yönetimlerinin aldığı önlemlerin rağmen virüs salgınına ilişkin endişelerle düşmeye devam ediyor.

Dolar ne kadar, bugün (7 Nisan) dolar kuru kaç TL?

Bugün yurt içinde ve yurt dışında sakin bir veri gündemi olduğunu belirten uzmnlar, yeni tip corona virüs salgınına ilişkin endişelerin devam ettiğini vurgulayayarak, teknik açıdan dolar/TL'de 6,70'in direnç, 6,60'ın destek konumunda bulunduğunu dile getirdi.