7 ay önce eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken gönlünü Ankaralı iş insanına kaptırdı

27 Ocak'ta henüz 7 aydır evli olduğu avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu uğradığı silahlı saldırıda kaybeden Ece Erken, gönlünü Ankaralı iş insanı Hayrettin Coşkun'a kaptırdı. 44 yaşındaki sunucu ve bir çocuk annesi Ece Erken, Hayrettin Coşkun uğruna en zor zamanlarında yanından ayrılmayan Sezer Çakır ile yıllardır süren dostluğunu da bitirdi. Ece Erken ile Hayrettin Coşkun arasındaki sürpriz yakınlaşma şaşırttı.

Ünlü sunucu Ece Erken'in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu 27 Ocak'ta Bakırköy’de ortağı olduğu balık restoranında vurularak öldürülmüştü. Eşinin vefatının ardından zor günler geçiren Ece Erken gönlünü Ankaralı iş insanına kaptırdı.


Konu ile ilgili bugünkü köşesinde bir yazı kaleme alan Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt, Ece Erken ile kankası Sezer Çakır'ın arasının da iş insanı yüzünden açıldığını yazdı.

 7 ay önce eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken gönlünü Ankaralı iş insanına kaptırdı - Resim : 2

İşte Bülent Cankurt'un o yazısı...

Geçen yıl evlendiği avukat eşi Mahmut Yazıcıoğlu'nu, ocak ayında silahlı saldırıda kaybeden sunucu Ece Erken'in, bu süreçte yanından hiç ayrılmayan kankası Sezer Çakır ile arasının açıldığını duydum. Erken'in, zor günlerinde en büyük destekçisi olan ve dostlukları yıllara dayanan Çakır ile arasının neden bozulduğuna dair ortalarda bomba bir dedikodu dolaşıyor.

Dedikodulara göre, kankaların arasına Ankaralı bir iş insanı olan Hayrettin Coşkun girmiş. Ortak tanıdıkları olan iş insanı, Çakır ile yakınlaşırken sonra Erken'e ilgi göstermeye başlamış. Erken de bu ilgiyi karşılıksız bırakmamış olacak ki, Çakır, Erken ile dostluğunu bitirmiş.

Yılların dostluğunun bir erkek yüzünden bitmesi üzücü tabii ama demek ki, insan bazen gönlüne söz geçiremiyor! Bu arada Ece Erken ile Hayrettin Çakır'ın arasındaki yakınlaşma şu anda ne düzeyde bilmiyorum ama yakında öğreniriz…

7 ay önce eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken gönlünü Ankaralı iş insanına kaptırdı - Resim : 3

 

 

 

7 ay önce eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken gönlünü Ankaralı iş insanına kaptırdı ile ilgili etiketler Ece Erken Hayrettin Coşkun şafak mahmutyazıcıoğlu sezer çakır