Magazin

36 bedene düşen Deniz Seki görenleri hayrete düşürdü! Fotoğraflarına photoshop yapmaktan vazgeçmiyor

Şarkıcı Deniz Seki, imaj değiştirip fazla kilolarından kurtulmasına ve 36 bedene kadar düşmesine rağmen Instagram'dan paylaştığı fotoğraf karelerine photoshop uygulamasıyla görenleri bir kez daha şaşırttı.

50 yaşındaki şarkıcı Deniz Seki, son dönemde magazin gündeminden düşmüyor. Yeni imajıyla ve verdiği kilolarla sık sık adından söz ettiren Deniz Seki, geçtiğimiz günlerde teknede güneşlenirken çekilen karesiyle sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasında yerini almıştı.

Deniz Seki

AŞK TATİLİNDEN KARELERİNİ PAYLAŞMAYA DEVAM EDİYOR

Evlenecekleri konuşulurken geride bıraktığımız Mart ayında sevgilisi İrfan Özçelik ile yollarını ayıran Seki ayrılığa fazla dayanamadı. Yeniden barışan ve birlikteliklerini sosyal medyadan ilan eden çift mavi tura çıktı. Şu sıralar sevgilisiyle tekne tatilinde olan şarkıcı, Instagram hesabından çekilen karelerini paylaşmaya devam ediyor.

 PHOTOSHOPLA BACAKLARININ BOYUNU UZATTIĞI İDDİA EDİLDİ


2.5 ayda 22 kilo veren ve imaj değiştirip daha genç bir görünüme kavuşan Seki'nin tekne pozunda bacaklarının uzunluğu dikkat çekti. Takipçilerinden gelebilecek photoshop yorumlarına karşı Seki, paylaştığı karenin altına "Şimdi 'Photoshop'la bacaklarını niye uzattın?' diyenler gelmeden hemen yazalım. Sakin olun arkadaşlar, sadece geniş açı çekimi. Filtreye gerek yok..." notunu düştü.

DENİZ SEKİ

 
PHOTOSHOP YAPARKEN KOLUNU VE BACAĞINI YAMULTTU


Zor günleri geride bırakıp, yeni görüntüsüyle de adete küllerinden yeniden doğan 50 yaşındaki şarkıcı Deniz Seki, bu kez de "Bugün de kırmızlandık" notunu düştüğü fotoğrafıyla gündeme geldi. Deniz Seki'nin kol ve bacak bölgesindeki değişiklikler dikkatli gözlerden kaçmadı.
FOTOĞRAFINI YORUMLARA KAPATTI

Seki, Instagram'dan yaptığı son paylaşımında photoshopu iyice abarttı. Photoshop ile bacağını yamultan Seki, gelebilecek yorumlara karşı da önlem alarak paylaşımını yorumlara kapattı.

Deniz Seki


Daha önce fotoğraflarına sık sık photoshop uyguladığı iddialarıyla gündeme gelen şarkıcı şu açıklamayı yapmıştı; "Katıldığım televizyon programlarında ne kadar zayıfladığım görülebilir. 'Ben dünyanın en güzel kadınıyım' diye bir iddiam yok, beğenmezler olur biter. Kötü enerjilerini onlara yollayıp hepsini sevgiyle kucaklıyorum"AŞK KALDIĞI YERDEN DEVAM

Yaklaşık üç ay önce sürpriz şekilde ilişkisini bitirdiği sevgilisi iş insanı İrfan Özçelik ile bir karesini Instagram'dan takipçileriyle paylaşarak yeniden bir arada olduklarını gösterdi. Seki sevgilisiyle olan karesinin altına ''Yanında hep böyle gülebileceğiniz insanlarla birlikte olmanız dileğiyle'' notunu düştü ve kalp emojisi koyarak sevgilisinin adını kalbine etiketledi.

Deniz Seki

Seki'nin Instagram hesabında 864 binden fazla takipçisi bulunuyor.