Popüler Haberler |

30 Ağustos Zafer Bayramı metro, metrobüs ve otobüs ücretli mi? İETT'den açıklama geldi!

30 Ağustos Zafer Bayramı bu yıl pazartesi günü kutlanacak. Dini ve milli bayramlarda toplu taşıma araçlarının ücretsiz hizmet vermesi dolayısıyla pek çok vatandaş 30 Ağustos Pazartesi günü toplu taşıma araçlarının ücretsiz olup olmayacağını merakla araştırmaya başladı. Peki, 30 Ağustos Zafer Bayramı toplu taşıma ücretsiz mi? Ayrıntılar haberimizde...

30 Ağustos Zafer Bayramı büyük bir heyecanla bekleniyor. Her yıl milli ve dini bayramlarda en çok merak edilen konulardan biri de toplu taşımaların ücretsiz olup olmayacağı yönünde. İETT, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda toplu taşımaların ücretsiz olup olmayacağı yönünde açıklama yaptı. Detaylar haberimizde...

30 AĞUSTOS'TA İSTANBUL'DA TOPLU TAŞIMA ÜCRESİZ Mİ?

İETT'den yapılan açıklamaya göre İstanbul'daki toplu taşıma araçları bu bayram da ücretsiz hizmet verecek. Vatandaşlar İstanbulkart entegrasyonu ile hizmet veren tüm toplu taşıma araçlarını kartını okutarak ücretsiz kullanacak.

30 AĞUSTOS'TA ANKARA'DA TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ Mİ?

EGO Genel Müdürlüğü'nün yaptığı açıklamaya göre; EGO otobüsleri, metro ve ANKARAY da bayram dolayısıyla ücretsiz hizmet verecek. Ücretsiz ulaşım imkanı 30 Ağustos sabahı saat 06:00'da başlayıp 24:00'e kadar devam edecek.

30 AĞUSTOS'TA İZMİR'DE TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ Mİ?

Önceki milli bayramlarda olduğu gibi bu bayramda İzmir'de de toplu taşıma araçları vatandaşın ücretsiz kullanımına sunulacak. 30 Ağustos gecesi saat 23:59'a kadar ücretsiz ulaşım imkanı devam edecek.