3 Premier Lig ekibi Trabzonsporlu Uğurcan Çakır'ın peşine düştü! Tekliflerin gelmesi bekleniyor

Leeds United ve Newcastle’dan sonra gelecek sezon Premier Lig’de mücadele edecek olan Fulham da Uğurcan Çakır’la ilgileniyor. Önümüzdeki haftalarda Trabzonspor’a resmi tekliflerin gelmesi bekleniyor. Trabzonspor, resmi tekliflere göre yol haritasını çizecek. Daha önce yaptığı açıklamalarda Uğurcan Çakır, "Trabzonspor’da şampiyonluk yaşadıktan sonra hedefim bir gün Premier Lig’de oynamak" demişti.

Şampiyonluğun en büyük mimarlarından Uğurcan Çakır yine Avrupa’nın gündeminde... Milli file bekçisi için özellikle İngiliz kulüpleri yakın takipte. Fanatik'te yer alan habere göre; sezon boyunca çok kritik kurtarışlara imza atan ve yüzde 83’lük başarı oranıyla Süper Lig ’in zirvesinde yer alan Uğurcan Çakır’ın son talibinin Fulham olduğu öğrenildi.

Championship’i zirvede tamamlayan Fulham, gelecek sezon Premier Lig’de mücadele edecek. Menajerler aracılığıyla Uğurcan için devreye giren Ada ekibinin önümüzdeki haftalarda Trabzonspor yönetimi ile temasa geçip, resmi teklif yapması bekleniyor.

HEDEFİM "İNGİLTERE" DEMİŞTİ

Daha önce yaptığı açıklamalarda “Trabzonspor’da şampiyonluk yaşadıktan sonra hedefim bir gün Premier Lig’de oynamak” diyen Uğurcan konusunda yaz dönemi hareketli geçecek. Bordo-mavililer, resmi tekliflere göre yol haritasını çizecek. Altyapıdan yetişen ve yıllardır kaptanlık pazubandını takan Uğurcan Çakır’ın, kulübün menfaatleri doğrultusunda hareket edeceği öğrenildi.

3 Premier Lig ekibi Trabzonsporlu Uğurcan Çakır'ın peşine düştü! Tekliflerin gelmesi bekleniyor ile ilgili etiketler Süper Lig Trabzonspor Uğurcan Çakır İngiltere Premier Lig