3. kez anne olan Bergüzar Korel kızı Leyla'nın doğum anını anlattı

11 gün önce kızı Leyla'yı dünyaya getirerek 3. kez anne olmanın heyecanını yaşayan 39 yaşındaki oyuncu Bergüzar Korel, Instagram hesabından doğumdan hemen önceki fotoğraf karelerini paylaşarak kızı Leyla'nın dünyaya geldiği ilk anları ve yaşadığı süreci anlattı.

2019 yılında hayatını birleştirdiği meslektaşı Halit Ergenç ile evliliğinden Ali ile Han adında iki oğlu olan Bergüzar Korel yeniden annelik sevinci yaşadı. 11 gün önce kız bebek dünyaya getiren ve adına Leyla koyan Korel, Instagram hesabından doğum öncesi ve doğum sonrasına ait karelerini takipçileriyle paylaşarak yaşadığı süreci anlattı.

3. kez anne olan Bergüzar Korel kızı Leyla'nın doğum anını anlattıKorel siyah beyaz karelerinin altına ise şu notu düştü:

''Dünyaya geliş hikayesi ilk günden son ana kadar nev-i şahsına münhasır oldu Leyla’nın..
Evden çıkarken gümbür gümbür gelen sancılara rağmen “Sabah 10:00’da ancak doğururum ben bu kızı” dedim hastanenin kapısından içeri girerken.
Doktorum 40. Haftanın sonlarına doğru “Bu kızın gelmemesinin var bir sebebi kordonu kısa olabilir” demişti.
Saatler geçmesine ve vücudum bebeğin gelmesi için tüm hazırlıklarını tamamlamasına rağmen kızımız hala gelmiyordu.
Hastanede geçirilen sancılı 11 saatten sonra tam da dediğim gibi sabah 10:00 da aynen hocanın söylediği şekilde kucağıma bile almama engel olan ve boynuna yerleşen kısacık kordonuyla dünyaya geldi Leyla..
Saatlerce her şey hazır olmasına rağmen dünyaya gelememesinin sebebi bir de kısa kordonun yanı sıra oksiput posterior gelişmiş meğer.
Yani göğe bakarak geldi güzel kızımız
Bunları neden mi anlatıyorum?
Her doğum diğerinden farklı her bebek bambaşka.
Bu süreçte hiçbir sabit fikir olmasın kafanızda.
Hekiminizi seçerken de deneyimli,tecrübeli,şefkatli,mahremiyete önem veren ve tabii ki en başta bebek ve sizin sağlığınızı her şeyden üstün tutan biri olduğuna emin olun.
Ben çok şanslıydım mükemmel iki insan ve hekim ile beraberdim bu süreçte.
Canım hocalarım @prof.drsezaisahmay ve @altaygezer
İnsanlıkları,mahremiyete verdikleri önem,tecrübeleri ile iki evladımda da yoldaş oldular bana..
Sağolun varolun.
Üç evladımı da @acibademsaglik da dünyaya getirdim.
Müthiş bir ekipleri var gerek doğum öncesi,doğumhane,gerekse sonrasında bir aile gibi sahiplendiler bizi ve evlatlarımızı.
11 yıl önce de şimdi de..
Han’da olduğu gibi yine @marina.akman şefkati ve profesyonelliği ile bir an bırakmadı ellerimi hep güç verdi bana son ana kadar..
Başta Kerem Bey olmak üzere tüm @acibademsaglik Maslak Acıbadem ailesine,doğum ekibine,yenidoğan doktorlarına,bebek odası hemşirelerine,kat hemşirelerine,Necati Bey’e,oda servisine hastane personeline sonsuz teşekkür ederim.
Tabii ki @burcininsta yine kalbini koyduğu bu güzel kareleriyle hep yanımdaydı, @alevdurmusoglu ise her anımızı kaydederek öyle bir video yaptı ki izledikçe her seferinde başka başka anlarımızı keşfedip salya sümük ağlıyoruz.
Bin şükür bugünümüze..
Sevgilerimle..''

3. kez anne olan Bergüzar Korel kızı Leyla'nın doğum anını anlattı

3. kez anne olan Bergüzar Korel kızı Leyla'nın doğum anını anlattı

3. kez anne olan Bergüzar Korel kızı Leyla'nın doğum anını anlattı ile ilgili etiketler Bergüzar Korel Halit Ergenç Sosyal Medya