Popüler Haberler |

27 Kasım Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiye ne kadar?

27 Kasım Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto 27 Kasım Cumartesi çekilişi ile yine milyonlarca ikramiye dağıtıyor. Milli Piyango TV'den canlı olarak yayınlanan ve noter huzurunda gerçekleşen Sayısal Loto bu akşam saat 21:30'da yapılacak çekilişle birlikte kazandıran numaralarıyla talihlilerin yüzlerini güldürecek. Peki Sayısal Loto sonuçları belli oldu mu?

27 Kasım Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Haftanın 3 günü Sayısal Loto çekilişi yapılıyor. Hem bayilerden hem online olarak oynanyabilen şans oyunu Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 93.840.252 TL olarak belirlendi. Geçtiğimiz hafta büyük ikramiyenin devrettiği Sayısal Loto 27 Kasım çekiliş sonuçları belli oldu mu?

Sayısal Loto kuponlarını çekiliş saatine kadar doldurmaya devam eden vatandaşlar saat 21:30'da yapılacak çekilişle birlikte kazandıran numaraları kuponlarında aramaya başlayacak.

İşte 27 Kasım tarihli Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar; 17 - 43 - 46 - 61 - 69 - 89 Joker: 41 SüperStar: 56

27 KASIM SAYISAL LOTO SONUÇLARI...

Milli Piyango TV'den canlı olarka yayınlanan Sayısal Loto çekilişi ile birlite sonuçlar ve kazandıran numaralar da haberimizde olacak.