Gündem

26 Ağustos Resmi Gazete! Kamuda esnek uzaktan ve dönüşümlü mesai uygulaması

26 Ağustos 2020 tarihli Resmi Gazete'de Cumhurbaşkanı Erdoğan imzası ile yayınlanan genelgede; kamuda esnek çalışma uygulaması ile uzaktan ve dönüşümlü mesai saatleri gümdeme geldi. İşte 26 Ağustos tarihli Resmi Gazete...

Türkiye’de alınan koronavirüs önlemlerine rağmen 1 Haziran tarihinde başlayan normalleşme süreci sonrasında vaka sayılarının artması ile yeni uygulamalar hayata geçirildi. Bunlardan biriside 26 Ağustos 2020 Çarşamba tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan kamuda esnek çalışma genelgesi adlı altında uzaktan ve dönüşümlü mesai uygulaması oldu.

Cuhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzaladığı kararname doğrultusunda koronavirüs önlemleri kapsamında, kamu kurum ve kuruluşlarında uzaktan ve dönüşümlü çalışma gibi esnek çalışma saatleri uygulanabilecek.

İşte 26 Ağustos 2020 tarihli Resmi Gazete

Günün Videosu
Ankara'nın Pursaklar ilçesinden dedesinin kaçan kurbanlığının peşinden giden ve sonrasında kaybolan üniversite öğrencisi Onur Eker'den 2 gündür haber alınamıyor. Eker'in güvenlik kamerasına yansıyan son görüntüsünde elinde sopayla yürüdüğü görülüyor.