Yaşam |

2.5 yaşındaki oğlunu piknik tüpüyle döverek öldürdü! Cani baba gözaltına alındı

Ankara’nın Altındağ ilçesinde 2.5 yaşındaki oğlunu döven baba, nefes almadığını görünce kardeşiyle birlikte talihsiz çocuğu hastane bahçesine bırakıp kaçtı. Mahalle sakinlerinin babası tarafından piknik tüpüyle dövüldüğünü söylediği çocuğun hayatını kaybettiği tespit edildi. Kaçan baba ve kardeşi gözaltına alındı.

Ankara’nın Altındağ ilçesindeki Kale Mahallesi’nde iddiaya göre, 6 ay önce eşinden boşanan Onur G. dün akşam saatlerinde 2.5 yaşındaki oğlunu dövdü. Oğlunun nefes almadığını fark eden baba Onur G. ve kardeşi küçük çocuğu bir hastanenin bahçesine bırakıp kaçtı.

Hastane bahçesindeki vatandaşların ihbarı üzerine sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekiplerinin müdahalesine rağmen 2.5 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti. Olayın ardından kayıplara karışan baba Onur G. ve kardeşinin yakalanması için polis ekipleri çalışma başlattı.

BABA VE KARDEŞİ YAKALANDI

Polis ekipleri tarafından başlatılan arama çalışmaları neticesinde Baba Onur G. ve kardeşi saklandığı yerde yakalandı. Polis ekipleri şüphelileri olayın yaşandığı yere götürüp tatbikat yaptırdı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

“AKŞAM PİKNİK TÜPÜ İLE ÇOCUĞU DÖVÜYOR”

2.5 yaşındaki çocuğun, babası tarafından piknik tüpü ile dövüldüğünü iddia eden bir mahalle sakini, “Akşam piknik tüpü ile çocuğu dövüyor. Çocuk akşamdan sabaha kadar eve yatar halde kalıyor. Belki akşam öldü. Sabahleyin çocuğun kalbi durduğu için bunlar çocuğu hastaneye bırakıp kaçıyor. Polis onları yakalıyor” dedi.

İHA

Sitene Ekle