Popüler Haberler |

24 Ağustos On Numara sonuçları! On Numara kazanan numaralar...

24 Ağustos On Numara sonuçları! On Numara çekiliş sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Sisal Şans ile Pazartesi günleri çekilişi gerçekleşen On Numara'da bu hafta hangi şanslı numaralar kazandıracak? İşte detaylar..

24 Ağustos On Numara sonuçları! Milli Piyango oyunları yeni dönemde kazandırmaya devam ediyor. Pazartesi akşamları çekilişi gerçekleştirilen On Numara'da bu akşam çekiliş var. Son olarak 17 Ağustos'ta yapılan On Numara çekilişinde on bilen 1 kişi 778.521,85 TL kazandı. Bu Hafta hangi şanşlı numaralar kazandıracak? Detaylar haberimizde...

MPİ ON NUMARA 24 AĞUSTOS 2020 SONUÇLARI BELLİ OLDU!


On Numara çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi Müdürlüğü tarafından açıklandı. Saat 20.00'de gerçekleştirilen çekilişe şans oyunu severler yoğun katılım gösterdi. İşte haftanın şanslı numaraları...

On Numara sonuçları 24 Ağustos Pazartesi: 01, 02, 08, 09, 11, 12, 13, 16, 19, 21, 31, 32, 33, 37, 49, 50, 51, 52, 62, 69, 74, 76

On Numara çekiliş sonuçları saat kaçta açıklanacak? 24 Ağustos On Numara çekilişi...

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

1 ile 80 numara arasından 22 numara çekilip, bu 22 numara arasından 10 adet numaranın bilinmesine dayanan bir oyun olan On Numara’da 10 numara bilenler, 9 numara bilenler, 8 numara bilenler, 7 numara bilenler, 6 numara bilenler ve hiç bilmeyenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler, kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de On Numara oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği On Numara’da her kolonun fiyatı ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/on-numara/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

ON NUMARA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINLANIYOR!

Yeni dönemde On Numara çekilişi de canlı olarak yayınlanacak. Noter huzurunda yapılacak çekilişlerde son teknoloji kullanılıyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

ON NUMARA SONUÇLARI NASIL KAZANDIRIR?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.