Mine Ayman

24 – 30 Eylül Haftası...

Merhaba, haftaya Ay’ın Balık burcundaki boşluk etkisi ile kararsız ve belirsiz bir başlangıç yapabilir, ne yöne gideceğimizi bilemeyebiliriz. Eski anılar aklımıza gelebilir ve geçmişle hesaplaşma yaşayabiliriz. Rüyalarımızda önemli mesajlar alabilir ve içimize doğan şeyler gerçekleşebilir. Din, felsefe ve astroloji gibi derin konulara yoğunlaşabiliriz, içimize dönmek iyi gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri Ay Koç burcunda ilerleyecek, 25 Eylül Pazartesi 05:52’de gerçekleşecek olan Koç burcundaki Dolunay hepimiz için çok etkili olacak ve bu hafta hayatımızdaki bir konuyu kapatıp yeni bir başlangıç yapmak için kendimizi hazır hissedebileceğiz. Koç burcundaki Dolunay çok yüksek enerji taşıdığı için bu hafta sakin kalmaya ve kimseyle tartışmamaya özen göstermek yararımıza olacaktır. Bu hafta
Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri Ay Boğa burcunda ilerleyecek ve yavaşlayacağız. İştahımız artabilir, kilo alımına ve tembelliğe karşı dikkatli olmak gerekebilir. Maddi konular gündemimizde olabilir, lüks harcamalar yapmak isteyebiliriz. İnatçı bir ruh hali içinde olabilir ve kafamıza taktığımız konularda ısrarcı olabiliriz. Bu Pazar günü ise Ay İkizler burcunda ilerleyecek ve iletişiminiz hızlanacak. Birçok haber alabilir, yazışma ve konuşmalarınız artabilir. Yeni bir hobiye başlayabilir ve arkadaşlarla keyifli zamanlar geçirebiliriz.

KOÇ: Bu hafta gerçekleşecek Dolunay ile birlikte hayatınızın bir alanında bitiş ya da tamamlanma yaşayabilir, isteseniz de istemeseniz de bir konuda artık yeni bir başlangıç yapmanız gerekebilir.

BOĞA: Bir kayıp yaşayabilir ve bu yüzden üzüntü yaşayabilirsiniz, bu kayıp maddi ya da manevi olabilir ama eğer dikkat etmezseniz bu durumdan psikolojiniz olumsuz etkilenebilir.

İKİZLER: Sosyal hayatınızda canlanma olabilir, yeni insanlarla tanışıp güçlü arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Eğlenmek için güzel davetler alabilir ve hareket halinde olabilirsiniz.

YENGEÇ: Kariyerinizle ilgili bir fırsat karşınıza çıkabilir ve bu fırsatı değerlendirip güzel bir başarı yakalayabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili canlanma alabilir, var olan işinizde de önemli bir avantaj ele geçirebilirsiniz.

ASLAN: Yeni bir eğitime başlayabilir ve yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Yurt dışı ve yabancılar ile ilgili gelişmeleriniz olabilir, resmi bir işle ilgili hızlı gelişecek bir seyahate gitmeniz gerekebilir.

BAŞAK: Maddi konularda şanslı olabilir ve alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Banka işlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Elinize beklenmedik bir para geçebilir ve ummadığınız birinden destek görebilirsiniz.

TERAZİ: Kendinizi yeni bir ilişkinin ya da ortaklığın içinde bulabilir, gelecekle ilgili önemli bir adım atarak bir konuda başlangıç yaşayabilirsiniz. Eğer eşiniz ya da ortağınız varsa ondan bir konuda destek görebilirsiniz.

AKREP: Günlük hayatınız canlanabilir ve rutininiz değişebilir, yeni bir yere girip çıkmaya başlayabilirsiniz. Sağlık sorununuz varsa bu hafta doğru tedaviyi bulabilir ve hızlı bir iyileşme yaşayabilirsiniz.

YAY: Aşk hayatınızda güzel bir sürpriz sizi bekliyor olabilir, yeni birinden hoşlanabilir ve ayaklarınız yerden kesilebilir. Eğer çocuğunuz varsa onunla olan ilişkinizde canlanma olabilir.

OĞLAK: Evinizin içinde değişiklikler yapabilir, kendinize ve sevdiklerinize daha rahat edeceğiniz bir ortam hazırlamak isteyebilirsiniz. Ailenizle ilgili gündeminizde olan bir konu bu hafta çözülebilir.

KOVA: İletişim dünyanız canlanabilir ve beklediğiniz haberler gelebilir. Özellikle maddi konularda beklediğiniz haber gelebilir ve ona göre geleceğinizi planlayabilirsiniz. Yoğun bir hafta sizi bekliyor olabilir ve gündeminiz çok
olabilir.

BALIK: Maddi konulara yoğunlaşacağınız bu hafta aşırı harcamalarınız yüzünden sıkışıklık çekebilir ya da beklenmedik bir masraf yüzünden zorluk yaşayabilirsiniz. Bu dönemde lüks harcamalarınızı bekletmeniz hayrınıza olacaktır.

Yorumlar
Diğer Yazıları