Popüler Haberler |

23 Ekim Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye ne kadar?

23 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango Tv'de canlı olarak yayınlanan ve talihlilerin merakla beklediği Sayısal Loto sonuçları bu akşam saat 21:30'da belli olacak. Peki Çılgın Sayısal Loto'da bu akşam büyük ikramiye ne kadar? İşte 23 Ekim tarihli Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar; 26, 36, 49, 74, 80, 81, - (61- Joker) - SÜPER STAR: 16

Çılgın Sayısal Loyo 23 Ekim çekiliş sonuçları belli oldu. Hem bayilerden hem online olarak oynanabilen şans oyununda bu akşam büyük ikramiye sahibini buluyor. Talihlileri heyecanla beklediği Sayısal Loto sonuçları kazandıran numaralar haberimizde yerini alacaktır.

Sayısal Loto bu akşam yapılacak çekilişle milyonları sahiplerine teslim etmeye hazırlanıyor. Peki 23 EKim sayısal loto sonuçları belli mi?

İşte 23 Ekim tarihli Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar; 26, 36, 49, 74, 80, 81, - (61- Joker) - SÜPER STAR: 16

23 EKİM SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Sayısal Loto sonuçları kazandıran numaralar belli olduğunda haberimizdeki yerini alacaktır.

SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ