Popüler Haberler |

21 Haziran Sayısal Loto çekiliş sonuçları! Çılgın Sayısal Loto'da bu akşam ikramiye ne kadar?

Sayısal Loto çekiliş heyecanı sürüyor. 21 Haziran Pazartesi günü Milli Piyango Online'da canlı olarka yayınlanacak Sayısal Loto çekilişi haftanın üç günüi yapılıyor. Bu akşam 21:30'daki Çılgın Sayısal Loto çekilişinde ise en büyük detay büyük ikramiye oldu. 170 milyon TL'yi aşan büyük ikramiyesi ile Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu mu?

170 milyon TL'lik büyük ikramiyesi ile Sayısal Loto 21 Haziran akşamı da talihlilerine servet kazandıracak. Çılgın Sayısal Loto çekiliş saati olan 21:30'a kadar bu ikramiyenin daha da büyümesi bekleniyor. Haftanın 3 günü canlı olarak çekilişi yayınlanan ve oldukça sık oynanılan Şans Oyunu Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli mi?

Binlerce vatandaşın umut kapısı olan Sayısal Loto bu akşam da yapılacak çekilişle binlerce kişiye ikramiye dağıtacak.

Çekiliş sonrası kazandıran numaralar; -8-25-46-52-77-79- ve joker: 48 oldu. Ardından 5, 5+1 ve 6 bilen çıkmadı ve ikramiye sonraki çekilişe devretti...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı 21 Haziran Sayısal Loto çekiliş sonuçları

21 HAZİRAN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİNDE İKRAMİYE NE KADAR?

Sayısal Loto sonuçları belli oldu! 19 Haziran Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle:
Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..