Popüler Haberler

2020 AÖF Bahar dönemi sınav sonuç ekranı! AÖF Sınav sonuçları nasıl öğrenilir? Bahar dönemi 2020

AÖF sınav sonuçları açıkladı mı sorusu öğrenciler tarafından araştırılıyor. AÖF bahar dönemi 2020 sonuçları Anadolu Üniversitesi Rektörünün duyurusuyla açıklandı. AÖF Bahar dönemi 2020 sınav sonuçları nasıl öğreniklir sorusuna öğrenciler yanıt ararken AÖF sınav sonuçları bahar dönemi için sonuç ekranına haberimizden ulaşabilirsiniz...

AÖF bahar dönemi sınav sonuçları açıklandı mı sorusu öğrenciler tarafından emrak ediliyor. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinin Bahar dönemi 2020 sınav sonuçları açıklandı ve sınav sonuç ekranına ulaşmaya çalışıyor. Peki AÖF sınav sonuçları öğrenme nasıl yapılır, AÖF sınav sonuçları bahar dönemi 2020 için tüm detaylar haberimizde...


AÖF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI!


Anadolu Üniversitesi ekranı üzerinden öğrencilerin kendi şifreleri ile yaptıkları girişin ardından 18 Nisan- 7 Mayıs tarihleri arasında online vize sınavları tamamlandı. Şimdi ise gözler AÖF sonuçlarına çevrildi. 2020 AÖF sınavı sonuçları sorgulama ekranına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.

AÖF SINAV SONUÇLARI SORGULA!

AÖF SINAV SONUÇLARI SORGULAMA NASIL YAPILIR?

2019-2020 öğretim yılı AÖF bahar dönemi sınav sonuçlarına, Anadolu mobil uygulamasından ya da aof.anadolu.edu.tr adresinin Öğrenci Otomasyonu bölümüne T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak ulaşılabileceksiniz.

Son dakika! Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi ara sınavları açıklandı

AÖF'TE GEÇME NOTU KAÇ?

Anadolu Üniversitesi AÖF vize ve final sınavları sonucu, alınan notun en az 100 üzerinden 35 olması, dersi başarılı olarak geçmenizi sağlıyor. Bunun haricinde, 84 ve 100 arası not alan öğrenciler AA, 77-83 arası not alan öğrenciler AB, 71 ve 76 arası not alan öğrenciler BA, 66 ve 70 arası not alan öğrenciler BB, 61 ve 65 arası not alan öğrenciler BC, 56 ve 60 arası not alan öğrenciler CB, 50 ve 55 arası not alan öğrenciler ise CC harfiyle derslerinden geçiyor. Koşullu olarak geçme notları ise 46 ve 49 arası CD, 40 ve 45 arası notlar DC, 33 ve 39 arası notlar ise DD olarak harflendiriliyor.