Popüler Haberler |

2018 Ekim ayı burç yorumları! Beklenen Dolunay geldi!

2018 Ekim ayı burç yorumları! 24 Ekim'de başlayacak olan dolunay ile birlikte burçlarda da değişimler gerçekleşecek. Burçlar birçok vatandaş için büyük önem teşkil ediyor ve takip ediliyor. SuperHaber yazarı Mine Ayman dolunayın başlaması ile birlikte burçların nasıl olacağını yorumladı. 2018 Ekim ayı burç yorumları! Peki dolunay burçları nasıl etkileyecek? Dolunay ne zaman başlıyor? Detaylar haberimizde...

2018 Ekim ayı burç yorumları! 24 Ekim'de başlayacak olan dolunay ile birlikte burçlarda da değişimler gerçekleşecek. Burçlar birçok vatandaş için büyük önem teşkil ediyor ve takip ediliyor. SuperHaber yazarı Mine Ayman dolunayın başlaması ile birlikte burçların nasıl olacağını yorumladı. 2018 Ekim ayı burç yorumları! Peki dolunay burçları nasıl etkileyecek? Dolunay ne zaman başlıyor? Detaylar haberimizde...

2018 EKİM BURÇ YORUMLARI!

1 Ekim'de Plüton Retro hareketine son veriyor ve baskısını arttırarak Oğlak burcunda ileri harekete geçiyor. Köklü değişiklik yapılmalı aksi halde yaşam çok zorlayıcı olacaktır.

5 Ekim’de Venüs Akrep burcunda gerilemeye başlayacak. Venüs aşk, sevgi, estetik ve güzellikle mali avantajları simgeler. Ekim sonuna dek Akrep burcunda gerileyerek, tutkunun en derin haliyle tanışmamıza, sevgiden kuşkulanmamıza ve ekstra gelirler kazanma, miras vs konusunda avantajı kaybetmemize neden olacak. Venüs gerilemesi Kasım ayında Terazi burcunda devam edecek 16 Kasım da son bulacak.

9 Ekim'de yeniay sert bir şekilde Terazi burcunun 15. Derecesinde gerçekleşerek ilişkileri sorgulamamıza neden olacak. Dış dünyadan gelen baskılar ilişkiler açısından zorlayıcı olacak ve yeni bir yaşam biçimine başlanacak.

24 Ekim'de dolunay sürprizler getiriyor. Uranüs-dolunay kavuşumunu Satürn de destekleyecek. Kimileri için şok haberler, kimileri açısından sürpriz haberler anlamına gelecek.

KOÇ: Venüs gerilemesi mali sorunlar yaratabilir. Ödemelerin aksaması can sıkıcı olabilir. Ayın ilk yarısında otoritelerin baskısıyla evlilik ve ortaklık ilişkinizi gözden geçirecek, ayın ikinci yarısında sürpriz mali gelirler kazanmaya başlayacaksınız. Sağlam bir kariyer planı yapmalısınız. Böylece uzun süreli gelirler elde edebileceksiniz.

BOĞA: Yöneticiniz Venüs evlilik ve ortaklık alanında gerilerken, ilişkileriniz ayrılık aşamasına gelebilir. Tutkunuzu taze tutmaya çalışmalısınız. Yeniay zorunlu yeni işler almanıza, kariyer alanında köklü değişikliklere neden olacak. Ayın ikinci yarısındaysa görünüşünüze ve dünyayı algılama biçiminize yenilik katacaksınız. Uzak bir yere yerleşmek veya eğitim hayatına başlamak olası.

İKİZLER: Sağlık ve ruh sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir aydasınız. İş alanınızda istediğiniz dekorasyonu yapmak mümkün olmayabilir. Ayın ilk yarısında aşk yaşamınızda kaos oluşabilir ve yüzleşmeler yaşanabilir. Ayın ikinci yarısındaysa ruhsal gelişime öncelik verecek sürpriz bir şekilde haklılıklarınızı anlayacaksınız. Farkındalığınız yükseliyor.

YENGEÇ: Aşk alanınızda oluşan Venüs gerilemesinden en fazla etkilenecek burçlardan birisiniz. Derinliği tanıyacak ve acıyı tadacaksınız. Gerilemenin size öğretmek istediği şeyler var. Eski sevgiliye kavuşmak da mümkün. Yeniay yeni bir yuvaya taşınma zorunluluğu getirirken, dolunay dostlarınızla sürprizler yaşamanızı sağlayacak.

ASLAN: Ev ve yuva alanında sevgisiz hissedeceğiniz bir ay yaşayabilirsiniz. Dekorasyonla ilgilenmemeli, önceliği yakın çevrenize vermelisiniz ki değiştireceksiniz. İş veya sağlık nedeniyle yeni bir çevreye taşınabilirsiniz. Ayın ikinci yarısındaysa kariyerinizle ilgili sürpriz gelişmeler bekleyebilirsiniz. İş yaşamınızda diisplini ve düzeni sağlamak mümkün olacak.

BAŞAK: Yakın çevrenizle ilişkinizde tahammülsüzlükler gözlemlenebilir. Çvere değişikliği için doğru ayda değilsiniz. Yeniay yeni gelirler sağlayacak zira çocuklarınızla ilgili köklü değişiklikler yapmak zorundasınız. Dolunay da uzak yolculukları yada eğitiminizi tamamlama fırsatı bulacaksınız. Sürprizler sürekliliği olan yaratıcı projeler veya aşk getirebilir.

TERAZİ: Mali alanda sorunlu bir ay yaşanabilir. Büyük alışveriş veya estetik değişiklikler yapmamalısınız. Yeniay yenilenmenizi sağlayacak ancak üstünüzdeki aile baskısı da artıyor. Evle ilgili sorunların çözümü köklü değişiklik yapmak. Dolunay kredi ödemelerinizi tamamlamanıza yardım ederken, evle ilgili sorunların çözümünüde sağlayacak.

AKREP: Görünüşünüzü değiştirmek, estetik çabalar veya aşk yaşamınızda tutkuyla bağlanmak bu ay yapılmaması gerekenler listenizde olmalı. Tam tersine hafiflikle ve sevgiyle ilgili düşüncelerden uzak kalarak geçirmelisiniz. Sevgi anlayışınızı sorgulayacağınız bir aydasınız. Ayın ilk yarısında iç dünyanız ve ruh sağlığınız sarsılabilir ikinci yarı da evlilik veya ortaklık kararı alabilirsiniz.

YAY: Geçmişinizle ilgili duygulanımlar yanlış bir noktaya sürükleyebilir. Kötü alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gereken bir evredesiniz. Ayın ilk yarısında yeni arkadaşlar yaşamınıza katılacak ve mali sorunların çözümü için yardımcı olacak. Ayın ikinci yarısında iş alanında sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız ve parayla ilgili dertlerinizi çözeceksiniz.

OĞLAK: Arkadaşlıkların sorgulanacağı ve eski dostlarla yeniden buluşulacağı bir dönemdesiniz. Kariyerinizle ilgili zorunlu yenilikler yapabilirsiniz. Kendinize aşırı baskı yapmaktan kaçının. Ayın ilk yarısında mali konularda köklü değişikliklere ihtiyacınız olacak. İkinci yarısında ise sürpriz aşklar veya bebek haberleri yada yeni projeler yaşamınızı şenlendirecek.

KOVA: Kariyerinize karşı tutkunuzu kaybedeceğiniz sevimsiz duygular hissedeceğiniz ve eski yöneticilerinizle yeniden çalışmak isteyeceğiniz bir aydasınız. Ayın ilk yarısında uzaklara taşınmayı seyahati veya eğitim almayı planlayacak, ikinci yarısında ev ve yuvanızda özel değişiklikler yaparak sorunları çözeceksiniz. Ruh sağlığınıza dikkat etmeli kötü alışkanlıklardan iradenizle kurtulmalısınız.

BALIK: Seyahatler veya medya çalışmaları ay boyunca ilginizi çekmeyecek. Sakin ve dinlenme pozisyonunda kalmalısınız. Yeniay ek gelirler kazanmanızı sağlarken, arkadaşların yaratacağı zorluklarla baş etmek için köklü değişiklikler yapacaksınız. Ayın ikinci yarısında yakın çevreniz sürpriz bir şekilde değişebilir. Güvenilir dostlar hayatınıza dahil olacak. Sorunlar çözülecek.