Magazin |

2014 Miss Turkey güzeli Gizem Koçak'ın olaylı gecesi! Evine misafirliğe gittiği arkadaşından dayak yedi

2014 Miss Turkey yarışmasında 4. seçilen Gizem Koçak, 1.5 yaşındaki kızıyla birlikte gittiği arkadaşının evinde hakarete, tehditlere ve şiddete maruz kaldığını iddia ederek karakola sığındı. Savcılık, “Kızım da yumruk yedi” diyen 26 yaşındaki güzelin şikayeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlattı.

2014 Miss Turkey 4. güzeli Gizem Koçak'ın, 1,5 yaşındaki kızıyla birlikte gittiği arkadaşının evinde hakaret ve tehditlere maruz kaldığı ortaya çıktı. Geçen yıl 18 Mayıs'ta yaşanan tartışma sırasında aldığı darbelerle dayak yiyen ünlü model, arkadaşının kapıyı kilitlemesiyle bir de eve hapsedildi. Öfkeli arkadaşının evinden kurutulan model, kızının da darp edildiğini belirterek karakola koştu. Savcılık soruşturma başlattı. Olaya ilişkin soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

NE OLDU?

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman Demir'in haberine göre; Koçak geçtiğimiz yıl 18 Mayıs günü arkadaşı Ayşegül K.'nın Maslak'taki evine gitti. 1,5 yaşındaki kızını da yanına alan ünlü model, gecenin ilerleyen saatlerinde arkadaşıyla birlikte alkol almaya başladı. Bir süre sonra alkolün etkisiyle tartışmaya başlayan ikili, iddiaya göre birbirlerine tehdit ve hakaret içerikle sözler sarf etti.

2014 Miss Turkey güzeli Gizem Koçak'ın olaylı gecesi! Evine misafirliğe gittiği arkadaşından dayak yedi


ARKADAŞI KAPIYI KİTLEYİP EVDEN GİTMESİNE İZİN VERMEDİ

Kısa süre sonra arbedeye dönen tartışmada, yine iddiaya göre arkadaşı tarafından yumruklarla darp edilen ünlü model bir de arkadaşı tarafından eve hapsedildi. Kapıyı kilitleyerek Gizem'in evden çıkmasına engel olan Ayşegül K.'nin yumrukları yine iddiaya göre Gizem'in küçük kızına da isabet etti.


OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Ayşegül K.'nin arkadaşı Ömer'in eve gelmesiyle daireden ayrılan ünlü model karakola giderek şikayetçi oldu. Arkadaşıyla yaşadığı olaylı gecede darp edilerek hürriyetinin kısıtlandığını belirten Koçak'ın ihbarı sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

2014 Miss Turkey güzeli Gizem Koçak'ın olaylı gecesi! Evine misafirliğe gittiği arkadaşından dayak yedi

GİZEM KOÇAK'IN ARKADAŞI SUÇLAMALARI REDDETTİ

İfadesi alınan olayların odağındaki arkadaş, Gizem'le tartıştıklarını kabul ederek "Alkol alıyorduk, bir süre sonra aramızda tartışma çıktı, evi dağıtıp eşyalarımı kırmaya başladı, çok sinirliydi, beni dövmeye çalıştı, erkek arkadaşım geldiğinde kurtulabildim. Asıl darp edilen benim." Diyerek suçlamaları reddetti. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.