Dünya

2 yaşındaki çocuk, anne ve babasını silahla vurdu!

ABD'de 2 yaşındaki bir çocuk, komodinin üzerinde bulunan tabancayı alarak 25 yaşındki babasını kafasından, 22 yaşındaki annesini ise bacağından vurdu. Silahın geri tepmesi sonucu 2 yaşındaki çocuk da yaralandı.

ABD'nin Maine eyaletinde 12 Mayıs sabahı trajik bir olay gerçekleşti. 2 yaşındaki çocuk, komodinin üzerinde duran tabancayı alarak ebeveynlerine ateş etti.

 

AİLENİN 3 ÜYESİ DE HASTANEYE KALDIRILDI

Sagadahoc County Şerifi Joel Merry, küçük çocuğun da silahın geri tepmesi sonucu yaralandığını bildirdi. New York Post, ailenin üç üyesinin hastaneye kaldırıldığını ve hayati tehlikelerinin bulunmadığını aktardı.

"OLAY DAHA DA TRAJİK BİR ŞEKİLDE SONLANABİLİRDİ"

"Çocuğun silahı nasıl aldığını ve ateşlediğini fazlasıyla merak ediyoruz" diyen Merry, sözlerini şöyle sürdürdü:"Olay araştırılıyor. Yaşananlar tedirgin edici olsa da daha trajik bir şekilde sonlanabilirdi."

ODADA 3 HAFTALIK BAŞKA BİR BEBEK DAHA VARDI

Odada 3 haftalık başka bir bebeğin daha olduğu görüldü. Yetkililer küçük çocuğun, aileyle birlikte yaşayan ancak olay sırasında evde olmayan büyükannesine teslim edildiğini söyledi.

Yorumlar
Günün Videosu
İtalya'da Floransa kentinin tarihi Signoria Meydanı'nda turistler için fayton çeken bir at kontrolden çıktı ve İçişleri Bakanı konvoyuna ait araçlara da zarar vererek meydanı birbirine kattı. Çevredeki vatandaşların korkudan kaçıştığı o anlar kameralara saniye saniye yansıdı.