Yaşam |

2 yaşındaki çocuğun feci sonu! 7. kattan düşerek hayatını kaybetti

Zeytinburnu’nda 2 yaşındaki çocuk 7’nci kattaki dairenin terasından düştü. Küçük kız olay yerinde hayatını kaybederken, polis ekipleri konuyla ilgili çalışma başlattı. Küçük kızın 7’nci kattan nasıl düştüğü ise yapılacak olan soruşturma neticesinde belli olacak.

İstanbul'un ilçesi Zeytinburnu'na bağlı Gökalp Mahallesi 46. Sokak’ta, 2 yaşındaki Mune Maaz isimli yabancı uyruklu kız çocuğu yaşadıkları apartmanın 7’nci kattaki terasından düşerek yaralandı.

Olayı gören vatandaşlar küçük kızın yardımına koştu. Vatandaşlardan biri çocuğu arabasıyla hastaneye götürdü. Küçük kızın yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybettiği öğrenildi.

OLAYA İLİŞKİN SORUŞTURMA BAŞLATILDI

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri konuyla ilgili çalışma başlattı. Olay yeri inceleme ekipleri ise küçük kızın düştüğü yerde ve teras katında incelemelerde bulundu. Küçük kızın 7’nci kattan nasıl düştüğü ise yapılacak olan soruşturma neticesinde belli olacak.

“YÜZÜ GÖZÜ HER TARAFI KANIYORDU”

Küçük kızın yardımına koşan Hasan İpek, ”Böyle döndüm bir ses geldi. Çocuk arabanın arasında yatıyor 1 yaşında var yok. Yüzü gözü her tarafı kanıyordu. Sadece sesi duydum kafamı çevirdim yerde yatıyordu. Gözü açık hareketsiz duruyordu” dedi.

İHA

Sitene Ekle