Gündem

14 yaşındaki kızın taciz edildiğini öğrenen aileden buluşma tuzağı: Meydan dayağı kamerada!

Arnavutköy'de 14 yaşındaki kız çocuğuna sosyal medyadan cinsel içerikli taciz mesajları atan bir kişiye tuzak kuruldu. Sapık adamı, çocuğun ailesi buluşma tuzağı kurduktan sonra sokak ortasında dövdü. Saniye saniye kameralara yansıyan o meydan dayağının ardından aile, sapığı polislere teslim etti.

İstanbul Arnavutköy'de iddiaya göre, kimliği öğrenilemeyen bir şahıs 14 yaşındaki bir çocuğa sosyal medya üzerinden sürekli taciz mesajları attı. Mesajlardan rahatsız olan çocuk, durumu ailesine anlatarak yardım istedi.

ÇOCUĞUN AİLESİ SAPIK ADAMA BULUŞMA TUZAĞI AYARLADI

Tacize maruz kalan çocuğun yardımı sonrasında aile, çocuğun sosyal medya hesabı üzerinden tacizciyle yazışmaya başladı. Çocukmuş gibi yazışan aile fertleri, tacizciyle buluşmak için nokta belirleyip oraya çağırdı. Tacizcinin durumdan şüphelenmemesi için aile, bir süre daha yazışmaya devam etti.

ÖNCE DÖVDÜLER SONRA POLİSE TESLİM ETTİLER

Durumdan şüphelenmeyen tacizci, belirtilen gün ve saatte buluşma noktasına gelince hayatının şokunu yaşadı. Aile fertleri tacizciyi yakalayarak sokakta meydan dayağı attı, bir süre sonrada polisi arayarak ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından polis merkezine götürülen tacizcinin emniyetteki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

MEYDAN DAYAĞI KAMERADA

Arnavutköy’de tacizcinin sosyal medya üzerinden rahatsız ettiği çocuğun ailesinden dayak yediği anlar kameraya yansıdı. Görüntülerde, tacizcinin gelmesi ve aile fertlerinin tacizciyi darp ettiği ve bir süre sonrada polisin gelerek tacizciyi yakaladığı görülüyor.

Sitene Ekle