Yaşam |

14 Şubat'ta romantik sevgililer günü mesajları

14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevgilime ne yazsam? Sevgimi nasıl ifade etsem diyenlere işte en romantik sevgililer günü mesajları...

14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevgilinize vereceğiniz hediyeyi, romantik Sevgililer Günü mesajları ile süsleyebilirsiniz. Romantik Sevgililer Günü mesajlarını sizler için derledik. Bu gün aralarındaki mesafeden dolayı hediye veremeyen, sürpriz yapamayanlar da olacaktır. Böyle durumlarda hatırlandığını, özel olduğunu hissettirmek için Sevgililer Günü mesajı gönderebilir, sevdiğiniz insanı mutlu edebilirsiniz. İşte en güzel Sevgililer Günü sözleri ve en güzel Sevgililer günü sürprizleri...

14 Şubat sevgililer gününde en güzel Sevgililer Günü sözleri eşliğinde vereceğiniz hediye, daha anlamlı bir hediye olacaktır. Sevgililer Günü mesajları 14 Şubat'ın popüler konuları arasında yer alıyor. İnsanlar sevdiklerine verecekleri hediyeleri en güzel şekilde sunmak istiyorlar. Sevgililer Günü mesajları bu anlamda imdada yetişiyor.

Ayrıca Sevgililer Günü mesajları sadece hediyenin süsü değildir. Başlıca bir hediye de olabilmektedir. Kimi çiftler pek çok nedenlerden dolayı sevdiğine hediye gönderemeyebiliyor. Uzakta olmaktan dolayı ya da ekonomik nedenlerden sebep hediye alamayan, sürpriz yapamayan çiftler birbirlerini romantik Sevgililer Günü mesajları ile mutlu ediyor. En güzel Sevgililer Günü sözlerini ve mesajlarını göndererek sizde aşkınızı sevdiğiniz insana anlatabilirsiniz.

Tüm sevgililer bugünü bekliyordu. Siz de sevdiklerinize şimdiden bir mesaj gönderebilirsiniz... Google, Sevgililer Günü için oyun Doodle'ı yaptı! Sevgililer Günü'nü düşündüğünüz zaman aklınıza ilk gelen konu büyük ihtimalle 'vahşi yaşamı korumak' olmayacaktır.

Ancak Google'ın Sevgililer Günü için hazırladığı doodle bu konuyla ilgili gibi görünüyor. Şirketin şimdiye dek geliştirdiği en derin yapıya sahip olan bu Google Doodle'ın içerisinde interaktif bir oyun yer alıyor. Yapımı yaklaşık bir yıl süren doodle'ın perde arkasında sanatçılar ve mühendislerden oluşan altı kişilik bir ekip var.

Doodle'daki oyunun başrolünde aşık iki pangolin var, armadillolara benzeyen bu pullu memeliler Asya ve Afrika'da yaşıyor, daha doğrusu yaşamaya çalışıyor. Google, bu hayvanların dünyada en fazla avlanan ve ticareti yapılan tür olduğunu açıkladı. Oyunun içinde ayrıca bu hayvanların neslinin tükenmesini önlemek için bağış toplayan World Wildlife Fund sayfası linki var.

Doodle'ın yapımında çalışan sanat yönetmeni Helene Leroux, kendisi ile yapılan bir röportajda "Nesilleri tükenme tehlikesinde olduğu için mutlaka buluşmaları gerekiyor," dedi ve ekledi "Bu da Sevgililer Günü için mükemmel bir tema oldu."

Google Sevgililer Gününü unutmadı

Google bir çok ülke de Sevgililer Günü'ne özel bir oyun hazırladı. Türkiye'de gece 00:00 itibari ile yayına girdi. Oynamak için hemen tıklayınız...

sevgililer_gn

İşte en romantik sevgililer günü mesajları

Ben çiçek armağan etmiyorum sana canım, göreceksin; gözlerimde, yüreğimde, elimi tutarsan eğer, kalan son yudumumla suladığım orkideyle geldim sana, sana olumune; aşk adına verdiğim yüreğime, kabul edersen eğer.

Zamansız yağan yağmür bulutu gibi gelip oturacağım gözbebeklerine ağlayacaksın, bir burukluk duyacaksın vefasız yüreğinde beni unutmayacaksın, bir kabus gibi uykularını böleceğim gece yarısı, nasıl ben senı unutmadıysam sende beni unutamayacaksın.

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bir demet gül vermek isterim sana ancak sen güllerden daha güzelsin. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

14_gbat_Romantik_Sevgililer_Gn_mesajlar

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki… Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum…

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, uzat yanağını...

Bir 14 Şubat sabahı yine. Düşünüyorum da sensiz mi geçecek acaba sevgilim bugün? Seni görebilecek miyim bilmiyorum. Senin ellerini tutup, sarılıp belki de, söylemek istiyorum ne kadar sevdiğimi, kollarımda olacak mısın sevgililer gününde? Bir demet gül ile bekleyeceğim seni, sadece ben ve özlemlerim olacak.

Seni ne kadar seviyorum biliyor musun? Söz verip de tutmadıgın günler kadar, beni beklettiğin saniyeler kadar,bana sevgiyle bakmadığın an kadar, uykularımı kaçırdığın geceler kadar, sonunda anladım seninde beni ne kadar sevdiğini zalim.

Yalnızlık üşümekse yalnızım üşüyorum… Sensizlik uçurumsa tut kolumdan düşüyorum… Soru sorma cevabını bilmiyorum… Bildiğim tek şey seni çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.