Popüler Haberler

14 Ekim Süper Loto çekiliş sonuçları açıklanıyor... Süper Loto büyük ikramiye ne kadar?

14 Ekim Süper Loto çekiliş sonuçları için geri sayım başladı. Haftanın 3 günü Milli Piyango Tv'den canlı yayınlanan çekilişler talihlilerin yüzlerini güldüren şans oyunu bu akşam da pür dikkat takip edilecek. Peki Süper Loto bu akşam büyük ikramiye ne kadar? 14 Ekim 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -3-8-20-23-43-48- oldu.

Hem bayilerden hem de Milli Piyango internet sitesinden oynanabilen şans oyunu Süper Loto 14 Ekim Cuma akşamı da dağıtacağı ikramiyeler ile talihlilerin yüzlerini güldürecek. Biletleri ellerinde çekilişi izleyecek olan vatandaşlar Milli Piyango Tv'den canlı yayınlanan Süper Loto çekilişini takip edecek. Büyük ikramiyenin iştah kabarttığı Süper Loto 14 Ekim çekiliş sonuçları açıklandı mı?

14 EKİM SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

14 Ekim 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -3-8-20-23-43-48- oldu.

Sisal şans ile kazandırmaya devam eden şans oyunu Süper Loto 14 Ekim çekilişi Milli Piyango Youtuube kanalından da izlenebilecek. Biletlerinin kazanıp kazanmadığını öğrenmek için internete koşan vatandaşlar, Süper Loto çekiliş sonuçları belli olduğu anda haberimizden öğrenebilirler.

Süper Loto çekilişi bugün saat 21:30'da gerçekleşti. Çekilişin hemen ardından millipiyangoonline adresinde yer alan sonuçlar sayfasından kazandıran numaralar ve kazananlar takip edilebiliyor.

14 Ekim Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar .... oldu.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto çekilişi ne zaman saat kaçta

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com'a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!