Mine Ayman

13-19 Ağustos haftası...

Merhaba, Güneş Tutulması gerçekleşti ve bu hafta bizi önemli gelişmeler bekliyor, hepimizin hayatında bu hafta önemli bir bitiş ya da başlangıç yaşanabilir. Gizli şeylerin ortaya çıkacağı bu hafta sürpriz gelişmeler karşısında şaşırabiliriz. Merkür retrosu hala devam ettiği için iletişimle ilgili her türlü konuya ekstra dikkat etmemiz gerekebilir, yanlış anlamalar yüzünden sorunlar yaşayabiliriz. Venüs artık Terazi burcunda ilerlediği için güzellik, sanat ve adaletle ilgili konular gündemimizde olabilir, kişisel bakımımızla daha fazla ilgilenebiliriz.

Haftaya Ay’ın Başak burcundaki etkisiyle detaycı bir ruh halinde başlayabilir, yarım kalan işlerimizi tamamlayabilir ve iş odaklı olup çok fazla çalışabiliriz. Hayatımızın bir alanında düzenleme ve temizlik yapabiliriz. Her konuda çok titiz olabiliriz, takıntılarımızda artış olabilir dikkat! Mars pazartesi itibariyle Oğlak burcunda geri hareketine başlıyor, bu etki bu ay sonuna kadar sürecek ve girişimlerimizde ekstra dikkatli olmamız gerekecek! Mars Oğlak’tayken bizim için doğru olmayan konularda hırslı olursak yanlış yapmamıza sebep olabilir, aceleyle karar almamak ve çok mantıklı düşünmek gerekir! Ayrıca maddi konularda da ay sonuna kadar kayıplarımız olabilir!

Salı ve Çarşamba günleri Ay Terazi burcunda ilerleyecek; ilişkilerimiz gündemimizde olabilir, her türlü ilişkiyi güçlendirmek ya da sorun varsa tamamen bitirmek için uygun günlerde olacağız. Daha sosyal olabilir ve sevdiklerimizle keyifli vakitler geçirebilir, kendimizle daha fazla ilgilenip güzelliğimiz için harcamalar yapabiliriz.

Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri ise Ay Akrep burcunda ilerleyecek ve tutkumuz artacak. Aşırı hırs ve kıskançlığa karşı dikkatli olmamız gerekebilir. Sezgilerimiz güçlü olabilir ve derin konularda araştırmalar yapabiliriz. Tutkulu ve
hırslı olabilir, aklımıza koyduğumuzu hayata geçirebiliriz. Pazar günü ise Ay Yay burcunda ilerleyecek; meraklı bir ruh hali içinde yeni şeyler öğrenebilir ve hareket halinde olabiliriz. Yeni bir şeyler keşfetmek için enerjimiz yüksek
olabilir. Seyahat planı yapabilir ve yeni yerler keşfedip, farklı insanlarla tanışabiliriz. 

19 Ağustos Pazar Merkür retrosu Aslan burcunda bitecek ama tam olarak Merkür’ün hızına kavuşması ay sonunu bulacaktır. Önemli anlaşmalar ve kararlar için, Mars retrosu ve Merkür retrosunun biteceği bu ay sonunu beklemek daha faydalı olacaktır.

KOÇ: Bu hafta ilişkiniz önemli bir sınavdan geçebilir ve büyük bir karar aşamasına gelebilirsiniz. Merkür’ün retroda olduğunu unutmamalısınız yani mümkünse bu önemli kararınızı Eylül ayına bırakmanız daha faydalı olacaktır.

BOĞA: Sağlığınızla ilgilenmeniz gereken bu hafta özellikle ses telleriniz ve boğazınız hassas olabilir, fazla konuşup kendinizi yormamalısınız. Gergin ortamlarda tartışma ve kavgaya dikkat! Özellikle günlük hayatınızda angarya
işler sizi sıkabilir.

İKİZLER: Aşk hayatınız renklenebilir, kendinizi çok keyifli ve neşeli hissedebilirsiniz. Eğer yalnızsanız hayatınıza biri girebilir ama ilişkinin adını koymadan ve ciddi bir boyuta geçmeden önce Eylül ayını beklemek daha doğru
olacaktır.

YENGEÇ: Evinizle ilgili güzel bir gelişme yaşayabilir, yeni bir eve taşınabilir ya da evinizin içinde yeni düzenlemeler yapıp evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evinizde birlikte yaşadığınız insanlarla ilgili de bir değişiklik olabilir, önemli bir adım atabilirsiniz.

ASLAN: Bol bol sohbet edeceğiniz bu hafta konuşmalarınızla dikkat çekebilir ve insanları etkiniz altına alabilirsiniz. Yeni anlaşmalar için uygun ortamlar olabilir, güzel teklifler alabilirsiniz. Akrabalarınız ya da kardeşlerinizle ilgili de bir gündeminiz olabilir.

BAŞAK: Maddi konularda şanslı olacağınız bu hafta elinize güzel fırsatlar geçebilir. Alacak verecek konularında şanslı olabilirsiniz. Elinizdeki maddi kaynaklar değerlenebilir ve iyi bir yatırım yapabilirsiniz.

TERAZİ: Belirsiz olan bir konu bu hafta netleşebilir ve artık eskimiş bir konuyu tamamen kapatma kararı alabilirsiniz. Huzura ihtiyaç duyabilir ve bir süre yalnız vakit geçirmek isteyebilir, iç hesaplaşma yaparak arınabilirsiniz.

AKREP: Çok sosyal olacağınız bu hafta arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Eski arkadaşlarınızla hasret giderebilir, aynı zamanda yeni insanlarla tanışıp çevrenizi genişletebilirsiniz. Kalabalık ortamlarda dikkat
çekebilirsiniz.

YAY: Kariyerinizle ilgili atağa geçebilir ve yeni bir iş için görüşme yapabilirsiniz. Eğer zaten yeni bir oluşum içindeyseniz sorumluluklarınız artabilir ve çok fazla çalışmanız gerekebilir. İş hayatınızdaki yoğunluk yüzünden özel hayatınızı aksatabilirsiniz.

OĞLAK: Seyahate çıkabilir ya da yeni bir tatil planı yapabilirsiniz. Yeni yerler keşfetmek isteyebilir ve yolculuklarınızda yeni kültürleri tanıyabilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili de bir girişimde bulunabilir, ilgi alanınızla ilgili bir eğitime ya da spora başlayabilirsiniz.

KOVA: Maddi konulara yoğunlaşacağınız bu hafta alacak verecek durumlarında zorlanabilirsiniz. Özellikle banka, vergi dairesi, sigorta şirketi ya da başka bir resmi kurumla sorun yaşayabilirsiniz, bu alanlara dikkat etmelisiniz. Borç alıp verme ile ilgili konularda da riskli dönemdesiniz!

BALIK: Uzun zamandır sorunlu bir ilişki yaşıyorsanız bu ilişkiyi artık bitirme kararı alabilirsiniz. Merkür retrosu hala devam ettiği için kafanız çok karışık olabilir ve karar vermekte zorlanabilirsiniz, özellikle ilişkinizle ilgili sağlıklı kararlar için Eylül ayını beklemek en doğrusu olacaktır.

Yorumlar
Diğer Yazıları