12 Kasım Zuhal Topal'la Yemekteyiz kazanan isim belli oldu!

12 Kasım Zuhal Topal'la Yemekteyiz kazanan isim belli oldu! tv8'de hafta içi her gün yayınlanan yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz her Cuma haftanın birincisini belirliyor. Kazanan isme 15 bin TL ödül verilen yarışmada en fazla puan alan Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı sorusuna yanıt oluyor. Peki Zuhal Topal'la Yemektiz 12 Kasım kim kazandı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 12 Kasım kim kazandı merak ediliyor. Haftanın finali bu akşam yapıldı. Ünlü sunucunun hafta içi her gün Tv8 ekranında sunduğu yarışmada haftanın birincisi tam 15 bin TL'nin sahibi oluyor.

12 KASIM ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ KİM KAZANDI?

Bu Cuma haftanın birincisinin belli olduğu Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı sorusunun yanıtı henüz belli olmadı. Ancak kazanan isim belli olduğunda haberimizdeki yerini alacaktır.

12 Kasım Zuhal Topal'la Yemekteyiz kazanan isim belli oldu! 

 12 Kasım Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kazanan isim belli oldu. Aynı puanı toplayan Berkay ve Tanju Bey, 15 bin TL'lik ödülün sahibi oldular. 

12 Kasım Zuhal Topal'la Yemekteyiz kazanan isim belli oldu! ile ilgili etiketler Zuhal Topal'la Sofrada zuha topalla yemekteyi kim kazandı 12 kasım zuhal topal birincisi kim