Magazin |

11 yıllık evlilik resmen bitti! Yeliz Yeşilmen ile Ali Uğur Akbaş boşandı

42 yaşındaki iki çocuk annesi model, sunucu, şarkıcı, ve oyuncu Yeliz Yeşilmen, 2010 yılında hayatını birleştirdiği Adanalı ünlü iş adamı eşi Ali Uğur Akbaş ile gizlice boşandı. Konunun basına yansımaması isteyen çift, boşanmalarıyla ilgili de şimdilik bir açıklama yapmadı.

Geçtiğimiz şubat ayında eşiyle büyük bir sorun yaşayan Yeşilmen, Instagram hesabından ağlayarak bir video yayınlamış ve sonunun yüzüne kezzap atılan Bergen'e benzemesinden korktuğunu söylemişti. "Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum" diyen şarkıcı ve oyuncu Yeliz Yeşilmen'den kötü haber geldi. Yeşilmen 11 yıllık eşi Ali Uğur Akbaş ile sessiz sedasız boşandı.


EVLİLİKLERİNDEKİ SORUNLARI ÇÖZEMEDİLER

2010 yılında iş insanı Ali Uğur Akbaş ile nikah masasına oturan ve bu evliliğinden 2 çocuk dünyaya getiren Yeliz Yeşilmen, geçtiğimiz Şubat ayında eşiyle sorunlar yaşamış ağlayarak çektiği videoyla isyan etmişti. Evliliğindeki sorunları çözemeyen Yeşilmen, ayrılık kararı aldı. Çift, pazartesi günü sessiz sedasız boşandı.

11 yıllık evlilik resmen bitti! Yeliz Yeşilmen ile Ali Uğur Akbaş boşandı

SOSYAL MEDYADAN SİLDİ!

Yeliz Yeşilmen'in boşanma sonrası 11 yıllık eski eşini Instagram hesabından takipten çıkarması ve birlikte çekilen karelerini silmesi dikkat çekti.


Yeşilmen Instagram'an ağlayarak yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullanmıştı:

"Evet bugün ağladım, iki saat ağladım. Gözlerim yanıyor, şişti. Sonra kızım geldi makyaj yaptı, yapmak zorunda olduğum reklamlarım var, ekmek param, ben para kazanmak zorundayım. Mecburum buna. Şu an kimseye bir şey açıklamayacağım, ok yaydan çıkmıştı, durduruldu. Açıklamıyorum, açıklamayacağım; ben de zamanı geldiğinde dökerim. Kimle ilgili olduğunu, neyle olduğunu da söylemeyeceğim. Bu konuyu kapatıyorum, kapatmak zorundayım çünkü ev halkının hepsi üzüldü. Her zaman güçlü olmak zorundayız. Biz Türk kadını var ya dünyada bir numarayız. Ama her şeye şükreden acılarının içinde mutlu olan bir kadınım. Hiçbir zaman, hiç kimsenin beni mutsuz etmesine izin vermeyeceğim, aldığım aile terbiyesi, dini inançlarım, yüreğim sayesinde yaşıyorum. Çok güzel mesajlar yollamışsınız. Yakınımdakiler biliyor ne olduğunu, belki bir gün siz de öğrenirsiniz.O gün bugün değil. Bakalım zaman ne getirecek, bilmiyorum. Sadece son sözüm; iyi niyetimin daha fazla kullanılmasını artık istemiyorum. Çok büyük fedakarlıklar yaptım, her konuda da yapıyorum ama sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum."