Yaşam

10 yaşında olduğuna bakmayın! Yaptıkları ağızları açıkta bıraktı... Saniye saniye kamerada...

Ordu'da 12 yaşlarında 3 çocuğun araba kaçırarak İstanbul'a kadar gitmesinin şokunu henüz atlatmamışken şimdi de Antalya'da 3 ayrı iş yerinden hırsızlık yapan 10 yaşındaki bir çocuk ağızları açıkta bıraktı. 3 gün önce evden kaçtığı belirlenen çocuğun, güvenlik kameralarını fark edince topal numarası yapmadı ise şoke etti. İşte o anlar...

Antalya'da bulunan Manavgat Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, ırmak kenarında köprü altında bulunan kafe, simit evi ve pet shopta gerçekleşen hırsızlık olaylarının ardından çalışma başlatarak, işyerlerinin güvenlik kamerasından belirlediği şüpheliyi yakaladı.

3 GÜN ÖNCE EVDEN KAÇMIŞ

Asayiş ekiplerince yakalanan 10 yaşındaki B.K.’nın evden kaçtığı ve anne-babası tarafından 3 gün önce kayıp başvurusunda bulunulduğu belirlendi.

 

ŞEKER MAKİNASINDAN VE KAFEDEN TOPLAMDA 5 BİN TL ÇALDI

B.K.’nın simit evindeki top şeker makinesinde bulunan 300 TL civarındaki bozuk parayı, köprü altındaki kafeden ise kasada bulunan bin 700 TL ile 300 doları çaldığı bildirildi. B.K., emniyetteki işlemlerin ardından Cumhuriyet savcısının talimatları doğrultusunda ailesine teslim edildi.

 

KAMERALARI FARK EDİNCE TOPAL NUMARASI YAPTI

B.K.’nın köprü altında bulunan kafeye gelirken bir anda kameraları fark edip topal numarası yapması, iş yerinin kasasında beklediğinden fazla para bulunca sevinçten oynaması iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi

Sitene Ekle