Popüler Haberler |

00.00 saat anlamı nedir? 00 00 çift saat anlamı ne demek?

00.00 saat anlamı geçmiş bir zamanla ya da gelecekle ilgili bağlantılar kurmak isteyenler için akrep ile yelkovanın gösterdiği vakit diliminde saklıdır. Çift saatlerde neler olabileceği yönünde düşünceler zaman zaman değişiklik gösterebilir. Peki, 00.00 çift saat anlamı nedir? İşte 00.00 saat anlamı…

Her saat diliminin kendi çevresinde bir anlamı bulunmaktadır. Bunlar arasında 00.00 saat anlamı da vardır. 00.00 saat anlamı ‘Seni şu anda rüyasında görüyor’ demektir. Yani aslında hayatının insanı şu anda rüyasında seni görüyor, seninle beraber gelecekteki hayalleri kuruyor ve rüyasındaki kahramanda ‘Sen’ oluyorsun.

00.00 SAAT ANLAMI

00.00 saat anlamı; Sevdiğin kişinin muhtemelen seninle ilgili olarak gelecek planları kurması demektir. Onun için bu hayaller herkes tarafından kurulamayacağından bu insana sımsıkı sarılmalı ve onu asla kaybetmemek göze alınmalıdır.

00.00 saat anlamı; Eğer bir erkeksen, karşı cinsin seninleyken giyeceği gelinliği ya da çocuğunuza koyacağı ismi bili düşünebilir. Eğer bir kadınsan, size alacağı hediyelerin hayalini kurarak seni en kısa zamanda ailesi ile tanıştırmayı dülünüyordur.