Zuhal Topal Birkan'ın fuhuş skandalı sonrası ilk kez konuştu! - Magazin
23℃
İstanbul
26 Eylül 2017
İşte o açıklamalar...

Zuhal Topal Birkan'ın fuhuş skandalı sonrası ilk kez konuştu!

Zuhal Topal'ın evlendirme programı yayından kaldırıldı kaldırılmasına ancak hakkındaki haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Önce gelin adayı Naz'ın program hakkındaki açıklamaları ardından damat adayı Birkan Key'in fuhuş operasyonunda gözaltına alınması, haliyle Zuhal Topal hanesine eksi puan olarak geçiyor. Tüm yaşananlardan bunalan Zuhal Topal, zaten kavgalı olduğu kanal ve yapım şirketi hakkında bakın neler neler söyledi.

Magazin
Zuhal Topal Birkan'ın fuhuş skandalı sonrası ilk kez konuştu!

Önceki gün Zuhal Topal'ın evlendirme programında yer alan damat adayı Birkan Key'in fuhuş operasyonundan gözaltına alınması büyük bir skandal oldu.

Geçtiğimiz aylarda gelin adayı Naz'ın program hakkında yaptığı her şeyin planlı olduğuna ve para aldıklarına dair açıklamaların üzerine tuz biber oldu fuhuş operasyonu.

Programın yüzü Zuhal Topal, adının sürekli geçmesi nedeniyle bir şekilde olaylara dahil oluyor.

Ünlü sunucu ve oyuncu Zuhal Topal, geçtiğimiz sezonlarda sunduğu “Zuhal Topal’la” isimli programın locasında olan isimlerin yaşadıkları her olayın ardından kendi ismi ile yan yana anılması konusunda sosyal paylaşım sitesi Instagram üzerinden bir açıklama yaptı

İŞTE ZUHAL TOPAL'IN O AÇIKLAMALAR

“Şahsımla ilgili olmadığı müddetçe, programla ilgili olan ve muhatabı yapım şirketi olan haberleri benim ismimle yan yana getirilmeyin!” İşte o açıklama
Son zamanlarda internet sitelerinde geçtiğimiz sezonlarda sunuculuğunu yaptığım, şu anda yayında olmayan “Zuhal Topal’la” programının locasında yer alan isimlilerle ilgili pek çok haber yayınlanmaya başlandı.

Daha önceden de altını çizerek belirttiğim gibi “Zuhal Topal’la” programının yapımcısı ben, benim eşim yada ailemden biri değildir. Programın yapımcısı Artı Film, Soho Film Zeynep Peker ve Onur Peker’dir. Dolayısıyla muhatap yapımcılardır ve çıkan bu haberlerin muhatabı da onlardır. Söz konusu yapım şirketleri ile sahiplerine kişilik haklarıma verdikleri zararlardan dolayı avukatım aracılığıyla açtığım davalar devam etmektedir.

werrwerwerwer
Şahsımla ilgili olmadığı müddetçe; programla ilgili olan ve muhatabı yapım şirketi olan haberlerin, benim ismimle yan yana getirilmemesini önemle rica ederim. "

MAHKEMEYE GİDİYOR

Evlilik programlarında format değişikliğine gidilmesi üzerine Star TV, Zuhal Topal’la ilişiğini kesmişti.

Bu gelişmeler üzerine Zuhal Topal, yapımcısına dava açmaya hazırlanıyor. Programdan alacağı olduğunu iddia eden Topal, “Yapımcılar aleyhine ihtarlar gönderdiğim halde kişilik haklarım suiistimal edilmeye devam edildi. Önümüzde ki hafta avukatım kanalı ile yapımcılar aleyhine mahkemeye müracaat edeceğim” demişti.