Umut Evirgen’in korumaları tehdit etti! | Umut Evirgen kimdir? Umut Evirgen neden gözaltında? - Magazin
36℃
İstanbul
20 Eylül 2017
14 gün önce boşanmıştı...

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, genç sevgilisiyle görüntülenince olay çıkardı... Gazetecilere saldırıp silah çektiler!

Tuba Büyüküstün önceki gün Emirgan’da adının aşk dedikodularına karıştığı işletmeci Umut Evirgen ile görüntülendi. Evirgen’in korumaları muhabirin fotoğraf makinesini silah zoruyla gasp etti.

Magazin
Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, genç sevgilisiyle görüntülenince olay çıkardı... Gazetecilere saldırıp silah çektiler!

Oyuncu Tuba Büyüksütün (35), 6 yıllık eşi Onur Saylak'tan 14 gün önce boşandı. Ayrılığın hemen ardından Tuba Büyüküstün'ün ismi ünlü mekanların işletmecisi Umut Evirgen (26) ile anılmaya başladı. Aşk dedikodularına sessiz kalan ikili, dün öğle saatlerinde Emirgan'daki La Boom önünde ilk kez görüntülendi.

FOTOĞRAF MAKİNESİNİ GASP ETTİ

Fotoğraf çekildiğini fark eden Umut Evirgen'in korumaları, muhabirin içinde olduğu otomobili kovaladı. Baltalimanı'nda aracın önünü keserek durdurdu. Silah göstererek muhabirin fotoğraf makinesini gasp etti. Muhabir, olay sonrası Sarıyer'deki Asayiş Büro Amirliği'ne giderek Umut Evirgen ve korumalarından şikayetçi oldu.

mut Evirgen’in korumaları olduğu ifade edilen 2 kişi Hürriyet muhabiri İsmail Bayrak’ın aracının önünü keserek silah zoruyla Bayrak’ın fotoğraf makinesini gasp etmişti.

UMUT EVİRGEN VE 2 KORUMASI GÖZALTINDA

Bayrak’ın olay sonrası Sarıyer Asayiş Büro Amirliği’ne giderek Evirgen ve korumalarından şikâyetçi olması üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında gözaltına alınan işletmeci Umut Evirgen ve korumaları olduğu iddia edilen Doğan Akbaş ile Ahmet Fatih Baltacı gözaltına alındı.
Dün akşam saatlerinde Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edilen Umut Evirgen ve diğer iki şüpheli çıkarıldıkları mahkemece “nitelikli yağma” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün hakkında ise herhangi bir işlem yapılmadığı öğrenildi.

KIZ İSTEMEYE GİTMİŞLERDİ

Umut Evirgen 22 Mart’ta kız arkadaşı Cansu Ağar’ı istemeye yakın dostu Çağatay Ulusoy ile gitmişti.

umut_evirgen

UMUT EVİRGEN KİMDİR?

21 yaşında iş hayatına Umut Evirgen, 1989 yılında doğdu. Murat Boz, Çağatay Ulusoy gibi isimler ile yakın arkadaş olan Umut Evirgen, sosyal medya hesaplarından mekan paylaşımları yapıyor.