Subaşı düğün öncesi zayıflamayı fena halde abarttı! - Magazin
23℃
İstanbul
26 Eylül 2017
Neredeyse kemikleri sayılacak...

Subaşı düğün öncesi zayıflamayı fena halde abarttı!

Şeyma Subaşı düğün sürecinde de Instagram hesabını boş bırakmıyor. Gittiği yerlerden tutun da kilo durumuna kadar her şeyini takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.

Magazin
Subaşı düğün öncesi zayıflamayı fena halde abarttı!
Şeyma Subaşı bugün de Instagram'ın hikaye kısmından takipçileriyle iştah durumunu paylaştı. Şeyma, zayıf halinin videosunu "Daha fazla yemek yemezsem yok olacağım. İştahım yok" notuyla paylaştı.
seyma-subasi-bir-deri-bir-kemik-kaldi-gorenler-so-3082975
Bunu gören takipçileri ise,"İnanılmaz zayıflamış, yok artık, düğün heyecanı mı bu, Şeyma kesin yemek yemiyor, bilerek böyle paylaşıyor" şeklinde yorumlarda bulundu.
--3082974

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

Son dönemlerin popüler ismi Şeyma Subaşı, 2 Temmuz 1990’da doğdu. Bir döneme damga vuran ‘Var mısın Yok musun?’ yarışmanın yarışmalarından biri olan Şeyma Subaşı, 2008 yılında katılığı Miss Turkey yarışmasıyla tırmanmaya başladı. Ünlü tasarımcıların moda defilelerinde boy gösterdi, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Moda Tasarım Programı okudu. Var Mısın Yok Musun? Yarışmasına katılmış ve 69 Bin TL ödül kazanarak ayrıldı. Bu tarihten sonra Acun Ilıcalı ile yakınlaşan Subaşı, "Yok Böyle Dans" isimli yarışmada kostüm tasarımcısı olarak çalışmaya başladı. Eylül ayında 8 yıldır beraber olduğu Acun Ilıcalı ile beraber olan Şeyma Subaşı'nın ünlü televizyoncudan bir de Melisa adında kızı bulunuyor.