Nurella bombalamaya devam ediyor! - Magazin
22℃
İstanbul
24 Eylül 2017
Ünlü modacıyı kızdırıyorlar...

Nurella bombalamaya devam ediyor!

Ünlüler dünyasının sevilen modacısı Nur Yerlitaş'ın birileri epey canını sıkıyor.

Magazin
Nurella bombalamaya devam ediyor!

Daha dün iğneleyici bir paylaşımda bulunan Nur Yerlitaş, dün akşam yeniden verdi veriştirdi.

Geçtiğimiz yıl kanser hastalığıyla yüzleşip üstesinden gelen Yerlitaş, arkadaşlarıyla bol bol fotoğraf paylaştığı gibi, rahatsız olduğu konularda da lafını esirgemiyor.

WhatsApp_Image_2017-09-16_at_11.53.37

Yufka yüreğiyle jüri koltuğunda oturduğu 'İşte Benim Stilim' yarışmasında da çok sevilen, zaman zaman duygusal anlar yaşayan modacıya hayranları ve dostları destek oldu.

NUR YERLİTAŞ KİMDİR?

11 Ağustos 1955 doğumlu olan Nur Yerlitaş, anne tarafı arap, baba tarafı laz olan biridir. İstanbul’un Vefa semtinde doğmuştur. Benan adında bir kız kardeşi vardır ve işlerini onunla ortak yapmaktadır. Ünlü moda tasarımcısı bu işe, yirmili yaşlarda Avrupa’dan Milano ve Paris’ten kıyafet getirip satarak başladı. Şu an kız kardeşi ile bir dikiş atölyesi vardır. Sibel Can, Ajda Pekkan, Seda Sayan, Bülent Ersoy gibi önemli isimler ile çalışıyor. Hala Nişantaşı’nda oturuyor.

Nur Yerlitaş ilk jüri üyeliğine 2007 yılında bir şans yarışmasına başladı. Daha sonra, 2010 yılında yemekteyiz programında, 2011 yılında ise "Bugün Ne Giysem adlı" yarışmada jüri üyeliği yapmaya başladı. 2014 yılında "Bu Tarz Benim" yarışmasında jüri üyeliği yaptı. Bu programda nam-ı değer Nurella olarak çok sevildi. Bu nedenle de çeşitli moda programlarının arana yüzü haline geldi. Nur Yerlitaş’ın özel hayatı ile alakalı çok bilgi yoktur. Şu anda hayatında biri olup olmadığı da bilinmemektedir. Nur Yerlitaş daha önce hiç evlenmemiştir. O, aşkın tehlikeli olduğunu düşünenlerdendir.