Nejat İşler'den yeni bomba! Hangi fenomen filmin devamı geliyor? / Nejat İşler hangi filmde rol alacak? - Magazin
21℃
İstanbul
26 Eylül 2017
Ekim ayında çekimler başlıyor...

Nejat İşler'den yeni bomba! Hangi fenomen filmin devamı geliyor?

Filmin çekimleri Ekim ayında başlayacak.

Magazin
Nejat İşler'den yeni bomba! Hangi fenomen filmin devamı geliyor?

Nejat İşler ile Yiğit Özşener'i buluşturan 'Kaybedenler Kulübü' filmi, 25 Mart 2011'de gösterime girmiş ve toplam 25 hafta gösterimde kaldığı salonlarda 485 bin 580 gişe ve 4 milyon 558 bin TL hasılat elde etmişti.

'KAYBEDENLER KULÜBÜ YOLDA' GELİYOR

Tolga Örnek'in rejisiyle sinemaseverlerden tam not alan fenomen filmin şimdi ikincisi geliyor. Bu kez 'Kaybedenler Kulübü Yolda' adıyla çekilecek filmi Mehmet Ada Öztekin yönetecek. TMC Film'in yapımcılığını üstlendiği sinema filminde iki radyocu yakın arkadaş olan Kaan ve Mete'ye yine Nejat İşler ile Yiğit Özşener hayat verecek.

ÇEKİMLER EKİM AYINDA BAŞLIYOR

Kaybedenler Kulübü Yolda'nın çekimleri Ekim ayının ilk haftası başlayacak. Cast çalışmaları devam eden filmde iki kafadar yine akıllarına estiği gibi seyahat edip yeni maceralara yelken açacak.

Ekrana veda eden Bodrum Masalı dizisinde geçen sezon beraber çalışan Nejat İşler ile yönetmen Mehmet Ada Öztekin geçen haftalarda ayrıca "Martıların Efendisi" filmini çekmişti. Yine TMC Film'in yapımcılığını üstlendiği filmde Nejat İşler, Mehmet Günsür, Bige Önal, Timuçin Esen, Hakan Kurtaş ve Barış Yıldız kamera karşısına geçmişti.