Meryem dizisi oyuncuları kimdir? / Meryem dizisi hangi gün saat kaçta? / Meryem dizisi hangi kanalda yayınlacak? - Yaşam
23℃
İstanbul
20 Ağustos 2017
Heyecan dorukta!

Meryem dizisine geri sayım başladı! Meryem dizisi oyuncuları kimlerdir? / VİDEO

Meryem dizisi oyuncularının kim olduğu birçok dizisever tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konulardan biri. Kanal D ekranlarının yeni dizisi olan Meryem ilk bölümüyle çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Peki, Meryem dizisi oyuncuları kimdir?

Yaşam
Meryem dizisine geri sayım başladı! Meryem dizisi oyuncuları kimlerdir? / VİDEO

Başrollerini Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç ve Cemal Toktaş’ın paylaştığı Kanal D'nin yeni iddialı dizisi Meryem, hikayesi ile izleyicileri ekrana kilitleyecek. Meryem dizisi tanıtım fragmanlarıyla dikkat çekti. Peki dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? Dizinin konusu ne? Meryem dizisi ne zaman başlayacak?

Meryem-Dizisi-1

DİZİNİN KONUSU

Sevdiği adam için işlemediği suçu üstlenen bir kadın Meryem, Kariyer ve güç uğruna her şeyi yapabilecek bir Savcı Oktay, Âşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam hırsı ile gözü kararan Savaş…
Yağmurlu bir gecede yaşanan kaza bu üç insanın hayatını değiştirir. Adalet adamı Oktay güce, gücün adamı Savaş adalete muhtaç ilerler bu yolda.
Her iki adamın günahlarının yükünü Meryem çeker… Ta ki aşk denkleme dâhil olup, adaleti getirene kadar…

Meryem, 2 Ağustos Çarşamba akşamı Kanal D'de!

Meryem dizisi yarın başlıyor! İZLE

OYUNCULAR

5970bf9e04207c1a1c5af99f

FURKAN ANDIÇ

Savaş Sargun

Sargun Ailesi'nin veliahtı. Mütevazı ve vicdanlı bir genç adam. Sevgilisi Sevinç, Meryem ve Oktay’ın yaptığı kazada karnında bebeğiyle ölünce dünyası darmadağın oluyor. Şimdi tek amacı intikam. Doğrunun peşinden giden, yalanla oyunla işi olmayan biri.

AYÇA AYŞİN TURAN

Meryem Akça

Hikayenin en masum karakteri. Babası Arif’in fırınında çalışıyor. Annesini kaybetmiş. Babası ve sevgilisi Savcı Oktay’dan başka kimsesi yok. Sevgilisi Oktay’ın suçunu üstleniyor ve normal giden sakin hayatı bir gecede altüst oluyor. Hem büyük bir sırrı saklamak hem de kendine söylenen yalanlara rağmen hayatla baş etmek zorunda.

CEMAL TOKTAŞ

Oktay Şahin

Meryem’in uzun zamandır sevgilisi. Savcılık görevine başlamadan önceki gece kazaya karışıyorlar. Direksiyonda kendisi olmasına rağmen Meryem’in suçu üstlenmesini kabul ediyor. Kendisini kurtarmak için her türlü yalanı söyleyebilecek, para ve güç için her şeyi göze alabilecek biri. Gözü hep yüksekte.

AÇELYA TOPALOĞLU

Derin Berker

Savaş’ın çocukluk arkadaşı. Ama ona yıllardır aşık ve Savaş’ı kaybetmemek için bunu saklıyor. Aşkı için her şeyi yapabilecek kadar gözü kara.

BESTEMSU ÖZDEMİR

Beliz Bilen

Başarılı ve zengin bir boşanma avukatı. Savcı Oktay’ın üniversiteden arkadaşı ve gizli sevgilisi. Oktay’ın, Meryem’den ayrılıp kendisine kalmasını bekliyor. Aşkı yüzünden Oktay’ın isteğiyle bu yalanlarla dolu hikayenin bir parçası haline geliyor.

SERENAY AKTAŞ

Burcu Aktar

Komiser Burcu. İşini doğru yapmaya çalışan, dürüstlükten yana bi karakter. İnatçı ve gördüğü usulsüzlüklere göz yummuyor. Meryem’in davasında etkin bir rolü olacak.

KENAN ACAR

Güçlü Tekiner

Sargun Malikanesi'nin müştemilatında çalışan Gülümser’in oğlu. Savaş’la beraber büyümüşler, onun kardeşi, dostu, sağ kolu, her şeyi. Savaş ile beraber Sevinç’in ölümünden sonra davanın ve katilin peşine düşüyorlar.