Melek yenge Şükran Ovalı'dan taraftarı mest edecek hareket! - Magazin
21℃
İstanbul
26 Eylül 2017
Gizli kalmasını istemişti...

Melek yenge Şükran Ovalı'dan taraftarı mest edecek hareket!

Beşiktaş’ın yengesi Şükran Ovalı’dan taraftarı mest edecek hareket...

Magazin
Melek yenge Şükran Ovalı'dan taraftarı mest edecek hareket!

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in eşi Şükran Ovalı, tam bir iyilik meleği olup çıktı. Sokaktaki ve barınaktaki hayvanlar için elinden geleni yapan güzel oyuncu, Siyah-Beyazlı taraftarı da unutmadı. Beşiktaş'ın yengesi, gönül verdiği takımının maçlarına 1. kategoriden 4 adet kombine aldı.

Tanesi 4 bin 750 TL olan kombinelerle yardıma muhtaç ailelerin çocuklarını sevindirmeyi planlayan ünlü oyuncu, Erkin'le evliliğinin ardından Beşiktaşlı taraftarın gönlünü ikinci kez fethetti.

ertwetwet

GİZLİ KALMASINI İSTEMİŞTİ

Maddi durumu yetersiz olan bazı ailelerin çocukları, ünlü oyuncu sayesinde bu sezon Vodafone Arena'da oynanacak lig ve Avrupa maçlarını yeşil sahaya çok yakın mesafeden izleyebilecek.

tweqqewwe_1

Maçın coşkusunu yaşayıp futbolculara destek verecek olan minik taraftarlar, bir yıl boyunca Şükran Ovalı'nın sunduğu bu imkandan dönüşümlü olarak yararlanabilecek. Güzel oyuncu, yaptığı bu iyiliğin gizli kalmasını istese de durum kulaktan kulağa yayıldı.

Şükran Ovalı'nın yaptığı güzel jesti öğrenen Siyah-Beyazlı taraftarlar da sosyal medyada ünlü oyuncu için "Beşiktaş camiası sana şükran duyuyor" diye yorumlar yaptı.

wetwetwetwe

MELEK YENGE

Hayvanlar için yaptığı iyiliklerle hayranlarının gönlünde taht kuran Şükran Ovalı'nın maddi durumu yetersiz Beşiktaşlı çocukların maç heyecanını tribünde yaşaması için yaptığı jest, "Yengenin yüzü gibi kalbi de melek" dedirtti.